رفتن به مطلب

راهنمایی در باره یک رویداد (برنامه یا کد )

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

من يک سايت وردپرس دارم که خودم با بضاعتي که داشتم طراحي کردم و هنوز هم تو برنامه نويسي php چندان وارد نيستم ...تو اين سايت قراره کاربران ما بعد از اينکه ثبت نام کردن از سه طريق ما به اونها سهامي رو ارائه بديم که اون سه طريق عبارتند از 1- خريد نقدي سهام که بابت هر 10 هزار تومن واريز نقدي که براي ما داشته باشن ما به اونا يک سهم خواهيم داد 2- ما در سايت فروشگاهي با ووکامرس داريم که در صئورت خريد 50 هزار تومن خريد از اين فروشگاه اينترنتي ما يک سهم در اختيار مي ذاريم و 3- اگه کاربران ما مهارت و يا تخصص خودشون رو يک روز در اختيار مجموعه ما قرار بدن هم يک سهم از ما دريافت مي کنن ...

در واقع اين سهام قطعه هايي از پازل هايي هستن که هر کاربر اون پازل رو به عنوان پازلي که قراره ا زش حمايت بکنه به کامل شدنش با خريد سهم کمک مي کنه .

ما شش پازل داريم که هر پازل 500 تيکه است ..يعني نياز به 500 سهم داره تا کامل بشه .که بازه عددي اون پازل ها از يک تا 500 از 500 تا 1000 از 1000 تا 1500 و .....مي باشد

به من کمک کنين که چه حوري مي تونم اين کار رو انجام بدم و کاربر من بتونه اطلاعات سهام خودش رو که چقدر داره و درصد پيشرفت تکميل شدن پازل اش چقدره رو تو پنل کاربري خودش ببينه

و زماني هم که شماره هاي تصادفي رو استخراج کرد دقيقا بزاره سر شماره خودش در پازل ......

.ممنون ميشم راهنمابيي کنين که چه جوري ميشه اين کارو کرد و ايا اصلا امکان پذيره ؟؟؟؟؟  با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...