رفتن به مطلب

آپلود شدن عکس های نامربوط در وردپرس

littlebee

پست های پیشنهاد شده

من بعد از نصب چند تا افزونه ی المنتور پرو، یوست و دیجیتز از سایت ژاکت دچار یه مشکل شدم.
اولش دیدم عکس بعضی از محصولاتی که آپلود کرده بودم تغییر داده شده به عکس کاور گوشی، رفتم همه ی اون عکس ها رو از گالریم پاک کردم (این عکس ها خود به خود ظاهر شده بودن و من نقشی در آپلودشون نداشتم)
الان یکی در میون عکس هایی که بارگزاری میکنم در قسمت گالری تبدیل میشه به یه سری عکس کاور گوشی و عکس تبلیغاتی.
سوالم اینه که دقیقا چی شده و باید چه کاری انجام بدم؟
ممنون میشم اگر تجربه ی مرتبطی دارید راهنماییم کنید.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، littlebee گفته است :

من بعد از نصب چند تا افزونه ی المنتور پرو، یوست و دیجیتز از سایت ژاکت دچار یه مشکل شدم.
اولش دیدم عکس بعضی از محصولاتی که آپلود کرده بودم تغییر داده شده به عکس کاور گوشی، رفتم همه ی اون عکس ها رو از گالریم پاک کردم (این عکس ها خود به خود ظاهر شده بودن و من نقشی در آپلودشون نداشتم)
الان یکی در میون عکس هایی که بارگزاری میکنم در قسمت گالری تبدیل میشه به یه سری عکس کاور گوشی و عکس تبلیغاتی.
سوالم اینه که دقیقا چی شده و باید چه کاری انجام بدم؟
ممنون میشم اگر تجربه ی مرتبطی دارید راهنماییم کنید.

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید دوست عزیز

طبق قوانین انجمن و برای احترام به قانون کپی‌رایت بحث در مورد محصولات تجاری ممنوع هست، شما باید از کسی که محصول رو ازش خریدید بخواین تا مشکل‌تون رو حل کنه.

نکته‌ی دیگر هم اینکه این قالب‌ها و پلاگین‌هایی که توی سایت‌های ایرانی به فروش میرسه اکثرا نال‌شده هستند و مشکل‌ساز میشن برای سایتتون (حتی اونایی که به اسم اورجینال میفروشن) و بهتره ازشون استفاده نکنید.

• پسندیدن 4
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...