رفتن به مطلب

نمایش اعداد تصادفی در بازه دلخواه غیر تکراری

پست های پیشنهاد شده

سلام  خواستم اگه بشه بوسیله کدیا .......( دکمه ای در سایت داشته باشم که وقتی کاربر روی اون دگمه کلیک میکنه نتیجه هر بار کلیک کردن تولید یک عدد در بازه انتخابی دلخواه و غیر تکراری تولید بشه .

ممنون میشم راهنمایی بفرمایین ..

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

این کد رو ببینید

echo(rand() . "<br>"); // عدد تصادفی
echo(rand(10,100)); // عدد تصادفی بین 10 تا 100

این کد این کار رو انجام میده اما سوال اینجاست که میخواید چجوری کدهاتون ذخیره بشن ؟! یکم باید بیشتر توضیح بدید تا دوستان بتونن کمک کنن

لینک به ارسال

با سلام خدمت مهندس عریر

در حقیقت من یک سایت وردپرس دارم که خودم با بضاعتی که داشتم طراحی کردم و هنوز هم تو برنامه نویسی php چندان وارد نیستم ...تو این سایت قراره کاربران ما بعد از اینکه ثبت نام کردن از سه طریق ما به اونها سهامی رو ارائه بدیم که اون سه طریق عبارتند از 1- خرید نقدی سهام که بابت هر 10 هزار تومن واریز نقدی که برای ما داشته باشن ما به اونا یک سهم خواهیم داد 2- ما در سایت فروشگاهی با ووکامرس داریم که در صئورت خرید 50 هزار تومن خرید از این فروشگاه اینترنتی ما یک سهم در اختیار می ذاریم و 3- اگه کاربران ما مهارت و یا تخصص خودشون رو یک روز در اختیار مجموعه ما قرار بدن هم یک سهم از ما دریافت می کنن ...

در واقع این سهام قطعه هایی از پازل هایی هستن که هر کاربر اون پازل رو به عنوان پازلی که قراره ا زش حمایت بکنه به کامل شدنش با خرید سهم کمک می کنه .

ما شش پازل داریم که هر پازل 500 تیکه است ..یعنی نیاز به 500 سهم داره تا کامل بشه .که بازه عددی اون پازل ها از یک تا 500 از 500 تا 1000 از 1000 تا 1500 و .....می باشد

به من کمک کنین که چه حوری می تونم این کار رو انجام بدم و کاربر من بتونه اطلاعات سهام خودش رو که چقدر داره و درصد پیشرفت تکمیل شدن پازل اش چقدره زو تو پنل کاربری خودش ببینه

و زمانی هم که شماره های تصادفی رو استخراج کرد دقیقا بزاره سر شماره خودش در پازل ......

اگه ادرس وب سایت هم نیازی بود بگین تا بزارم .ممنون میشم راهنمابیی کنین که چه جوری میشه این کارو کرد و ایا اصلا امکان پذیره ؟؟؟؟؟  با تشکر

لینک به ارسال

توضیحاتتون کامل بود و نیازی به ادرس سایت نیست

چیزی که شما نیاز دارید یک بحث کاملا تخصصی هست و هر کسی با این مسئله مواجه نشده و خب طبیعتا پاسخ به این سوال برای اعضا آسون نیست

بنظرم اگر به کدنویسی مسلط نیستید و یک پکیج کامل نیاز دارید که بهتره هزینه کنید تا براتون طراحی کنن قطعا به نتیجه مطلوبتری می رسید

تایپیکی که به نام نمایش اعداد تصادفی در بازه دلخواه غیر تکراری باز کردید در حقیقت بش کوچکی از پروژه شماست

لینک به ارسال

دقیقا ....فقط مهندس 

من چون اول کارم هست و چندان هزینه زیادی هم بابت کد نویسی نمی تونم بکنم ...راه ساده تری و یا کسی که بتونه با هرینه کمتری این کاررو برام انجام بده سراغ ندارین ؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
در 51 دقیقه قبل، ری را گفته است :

کسی که بتونه با هرینه کمتری این کاررو برام انجام بده سراغ ندارین ؟؟؟؟؟

در این بخش درخواست بدید

https://wp-parsi.com/support/forum/72-انجام-پروژه/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...