رفتن به مطلب

لینک نشدن سایت توسط گوگل

پست های پیشنهاد شده

سطح دسترسی فایل .htaccess رو به ۷۷۷ تغییر بدین.

-

1- توی روت .htaccess پیدا نمی کنم

سرچ هم میزنم، توی سرچ هستش اما هر چی میگردم نیست. توی همون آدرسی که سرچ داده نگاه میکنم (public_html) اما نیستش

لینک به ارسال

1- توی روت .htaccess پیدا نمی کنم

سرچ هم میزنم، توی سرچ هستش اما هر چی میگردم نیست. توی همون آدرسی که سرچ داده نگاه میکنم (public_html) اما نیستش

موقع ورود به هاست تیک رو بزنیدShow Hidden Files (dotfiles).

لینک به ارسال

اقای موب 98 اسمتون نمی دونم مجبور اسم اکانتتو بگم ببخشید سایت من با دبلیو باز میشه ولی بدون دبلیو یه صفحه سفید میاد مشکلی که نداره؟

علی هستم

اگه اینطوری باشه فکر کنم مشکل پیش بیاد

میتونید آدرس http:// رو ریدایرکت کنید رو www.

واسه این که صفحه سفید نیاد

البته شاید راه حل دیگه ای هم داشته باشه که من بلد نیستم

لینک به ارسال

خوب کسی نیست کمک کنه من چی کار کنم www.foxdl.ir/sitemap.xml با www باز میشه ولی بدون www صفحه سفید میاد خودتون چک کنید می شه یکی بگه چی کار کنم

لینک به ارسال

سلام من یه سایت دانلود دارم که هر کاری می کنم نمیتونم از گوگل بازدید کننده بگیرم.می خواستم ببینم میشه کسی کمکم کنه ببینم چی کار کنم افزونه All in One SEO Pack نصب هستش تنظیماتشم درست کردم ولی اصلا مطلبی بزارم بعدا توی گوگل سرچ کنم سایت من توی جستجو ها نمایش داده نمیشه

یه مشکل دیگه هم دارم توی افزون ها که میرم نوشته جایگزین ها وقتی میرم داخل اینها هستش باید چی کار کنم

advanced-cache.php

افزونه‌ی ذخیره‌سازی پیشرفته.

db.php

کلاس پایگاه‌داده دلخواه.

object-cache.php

ذخیره‌سازی شیء خارجی.

من چند تا از پست های شما را امتحان کردم. صفحات شما در گوگل بدون مشکل خوانده می شوند.

شما برای اینکه بخواهید به این موضوع واقف شوید می توانید محتویات نوشته خود در سایت را به اضافه آدرس سایت در گوگل جستجو کنید. اما ارسالهایی که به تاریخ 7 خرداد بودند هنوز توسط گوگل خوانده نشده اند که دور از انتظار هم نیست چنین موضوعی و بیشتر سایتها اینچنین هستند.

بطور مثال یک نمونه که من تست کردم.

نمونه

ویرایش شده توسط javad abbasi
لینک به ارسال

من چند تا از پست های شما را امتحان کردم. صفحات شما در گوگل بدون مشکل خوانده می شوند.

شما برای اینکه بخواهید به این موضوع واقف شوید می توانید محتویات نوشته خود در سایت را به اضافه آدرس سایت در گوگل جستجو کنید. اما ارسالهایی که به تاریخ 7 خرداد بودند هنوز توسط گوگل خوانده نشده اند که دور از انتظار هم نیست چنین موضوعی و بیشتر سایتها اینچنین هستند.

بطور مثال یک نمونه که من تست کردم.

نمونه

اقای عباسی خیلی ممنون از جوابتون. در مورد این ها شما چیزی می دونی ؟

advanced-cache.php

db.php

کلاس پایگاه‌داده دلخواه.

object-cache.php

ذخیره‌سازی شیء خارجی.

توی قسمت افزونه ها هستش نوشته جایگزین ها

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

اقای عباسی خیلی ممنون از جوابتون. در مورد این ها شما چیزی می دونی ؟

advanced-cache.php

db.php

کلاس پایگاه‌داده دلخواه.

object-cache.php

ذخیره‌سازی شیء خارجی.

توی قسمت افزونه ها هستش نوشته جایگزین ها

حیف که من دانش خوبی در برنامه نویسی ندارم و گرنه با کمال میل براتون کامل توضیح می دادم. در این سایت اساتید گرانقدری هستند که اشراف کامل به این موضوع دارند و با شناختی که من از آنها دارم حتما شما را یاری خواهند کرد. :)

لینک به ارسال

این فایلها مربوط به cache وردپرس هستن.

وقتی که افزونه W3 Total Cache نصب کردم اینها امدن نمی دونید باید چی کار کنم اقا مرتضی؟ یه کمکی کنی خدا خیرت بده

اقا جاوید از شما هم ممنون دوست عزیز :D

لینک به ارسال

خوب اینها فایلهای مربوط به افزونه هستن و نیازی نیست کاری انجام بدید.

این فایلها برای کار کردن افزونه باید وجود داشته باشن.

لینک به ارسال

خوب اینها فایلهای مربوط به افزونه هستن و نیازی نیست کاری انجام بدید.

این فایلها برای کار کردن افزونه باید وجود داشته باشن.

یعنی من باید این فایل ها رو نصب کنم؟

لینک به ارسال

بعضی وقتها توی این سایت http://tools.pingdom.com وقتی سایتم چک می کنه خیلی سریع باز میشه میگه سایت شما سریع لود میشه ولی بعضی وقتها طولانی میشه درست اون زمانی که سریع باز میشه تو فاصله مثلا زمانی 2 تا 5 ثانیه امار سایت میره بالا گوگل همین جوری حال میده بهم ولی وقتی که زمان لود سایتم میره بالا بازدیدم کم میشه .کسی نمی دونه مشکل من کجاس؟

بعد کسی بلده این افزونه رو خوب نصب کنه تنظیماتشم درست کنه؟

W3 Total Cache

این کارو برای من انجام بده؟

لینک به ارسال

همین خوب نیست بی خودی شلوغ کنیم فروم ؟

بعد در مورد این باز نشدن مپ سایتم با www اقا مرتضی چی کار کنم؟

لینک به ارسال

دوستان این دوتا مشکل من حل نشد یه ادم خیر خیرخواه نیستش بیاد دست ما رو بگیره کمک کنه :( گناه دارم به خدا این سایتم داره داغ می کنه دیگه

لینک به ارسال

همونای که برات پیام خصوصی کردم.

حالا اینجا هم می گم باکسی دید کمک کنه

1. می خوام ببینم این مشکل هستش که مپ سایت من اینجوری باز نمیشه foxdl.ir/sitemap.xml ولی اینجوری باز میشه http://www.foxdl.ir/sitemap.xml ایا میشه کاری کرد که به هر دو صورت باز بشه؟ کسی میتونه کمک کنه؟

2.سرعت لود سایت یا همون کسی هستش که بتونه برام افزونه W3 Total Cache تنظمیاتشو اوکی کنه یه منت بزرگی بر سر من بزاره :D گناه دارم به خدا :wacko: :wacko:

:ph34r:

بعد دیروز توی این سایت http://tools.pingdom.com سایتم چک کردم حجم سایت 1.3 مگابایت بود الان شده 1.5 مگابایت؟می خواستم ببینم چرا زیاد شده من که چیزی نصب نکردم کاری نکردم.ایا به خاطر اپلود عکس های هستش که از طریق بارگذاری/گذاشتن اپلود می کنم حجم سایت رفته بالا؟اگر به خاطر اینه چی کار کنم چه جوری عکس هامو اپلود کنم که به مشکل بر نخورم

می ترسم اینجوری که این داره پیش میره دو روز دیگه سایتم حجمش بشه 1 گیگ :wacko:

میشه لطف کنید کمک کنید من مشکل حل بشه یا کسی بیاد این کارو انجام بده اگرم پو.... بخواد -_-

ویرایش شده توسط rockboys
لینک به ارسال

همونای که برات پیام خصوصی کردم.

حالا اینجا هم می گم باکسی دید کمک کنه

1. می خوام ببینم این مشکل هستش که مپ سایت من اینجوری باز نمیشه foxdl.ir/sitemap.xml ولی اینجوری باز میشه http://www.foxdl.ir/sitemap.xml ایا میشه کاری کرد که به هر دو صورت باز بشه؟ کسی میتونه کمک کنه؟

2.سرعت لود سایت یا همون کسی هستش که بتونه برام افزونه W3 Total Cache تنظمیاتشو اوکی کنه یه منت بزرگی بر سر من بزاره :D گناه دارم به خدا :wacko: :wacko:

:ph34r:

بعد دیروز توی این سایت http://tools.pingdom.com سایتم چک کردم حجم سایت 1.3 مگابایت بود الان شده 1.5 مگابایت؟می خواستم ببینم چرا زیاد شده من که چیزی نصب نکردم کاری نکردم.ایا به خاطر اپلود عکس های هستش که از طریق بارگذاری/گذاشتن اپلود می کنم حجم سایت رفته بالا؟اگر به خاطر اینه چی کار کنم چه جوری عکس هامو اپلود کنم که به مشکل بر نخورم

می ترسم اینجوری که این داره پیش میره دو روز دیگه سایتم حجمش بشه 1 گیگ :wacko:

میشه لطف کنید کمک کنید من مشکل حل بشه یا کسی بیاد این کارو انجام بده اگرم پو.... بخواد -_-

1- افزونه سایت مپ با توجه به آدرسی که در بخش تنظیمات > همگانی وارد کرده‌اید بخشهای را فراخوانی میکند. به همین دلیل امکان تغییر این نیست

مگر به سازنده افزونه گفته بشه

2- ....

3- به این سایتها هم اعتباری نیست. البته به وضعیت سرور سایت شما هم مربوطه. شاید سرعت اینترنت شما هم باعث تغییر این مقادیر بشه

لینک به ارسال

1- افزونه سایت مپ با توجه به آدرسی که در بخش تنظیمات > همگانی وارد کرده‌اید بخشهای را فراخوانی میکند. به همین دلیل امکان تغییر این نیست

مگر به سازنده افزونه گفته بشه

2- ....

3- به این سایتها هم اعتباری نیست. البته به وضعیت سرور سایت شما هم مربوطه. شاید سرعت اینترنت شما هم باعث تغییر این مقادیر بشه

خوب اقا پارسا شما می گی چی کار کنم ؟ الان من بخوام سرعت سایت بالا بره؟

لینک به ارسال

اگر عکس زیاد دارید افزونه هایی مثل lazy load هم به کارتون میان.

لینک به ارسال

راهی افزونه ای نیست تا بشه سرعت لود سایت بالا برد برای گوگل ؟ تا بازدید بیشتری بگیریم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...