رفتن به مطلب

لینک نشدن سایت توسط گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام من یه سایت دانلود دارم که هر کاری می کنم نمیتونم از گوگل بازدید کننده بگیرم.می خواستم ببینم میشه کسی کمکم کنه ببینم چی کار کنم افزونه All in One SEO Pack نصب هستش تنظیماتشم درست کردم ولی اصلا مطلبی بزارم بعدا توی گوگل سرچ کنم سایت من توی جستجو ها نمایش داده نمیشه

یه مشکل دیگه هم دارم توی افزون ها که میرم نوشته جایگزین ها وقتی میرم داخل اینها هستش باید چی کار کنم

advanced-cache.php

افزونه‌ی ذخیره‌سازی پیشرفته.

db.php

کلاس پایگاه‌داده دلخواه.

object-cache.php

ذخیره‌سازی شیء خارجی.

لینک به ارسال

ساییتون رو توی گوگل ثبت کردید؟ فکر کنم برای بار اول باید سایت رو ثبت کنید تا بعد از اون صفحات ایندکس بشن

لینک به ارسال

اره دوست عزیز ثبت که کردم گوگل مپ دارم توی بیشتر موتور های جستجو ثبت کردم .ولی نمی دونم چرا یه مطلب که می نویسم نمایش نمیده

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

میتونین ادرس سایت رو بدید؟

لینک به ارسال

ببینید دوست عزیز

ایندیکس شدن یه بحثه، رتبه در نمایش یه بحث دیگه !

اول سایت تون رو چک کنید که در گوگل ثبت شده یا نه با این دستور

info:site.com

سپس که از ایندیکس شدن مطمئن شدید که سایت کاملا ثبته ! مطلبی که نمایش داده نمیشه رو چک کنید

مثلا

info:site.com/post/1

اگه مطلب مشاهده شد پس جای شکره

میتونید با فرا گرفتن تکنیک های سئو و مطالعه در زمینه و استفاده از نظرات دیگران در این قسمت رتبه سایتتون رو در نتایج بالا ببرید!

موفق باشید:)

لینک به ارسال

علی اقا ممنون از کمکت سایت چک کردم ثبت شده بود همین کاری که شما گفتید ولی روش دوم که استفاده می کنم نمایش نمیده

ممنون اقا مرتضی

foxdl.ir

ویرایش شده توسط rockboys
لینک به ارسال

یه سوال دیگه هم دارم من الان عکس های که توی سایت میزارم از طریق بارگذاری/گذاشتن توی قسمت همون افزدون مطلب اپلود می کنم می خواستم ببینم باعث نمیشه سایت سنگین بشه یا مشکلی نداره؟

ویرایش شده توسط rockboys
لینک به ارسال

دوست عزیز آپلود عکس از اینجا یا جای دیگه فرقی نداره به اون صورت برای این که سرعت لود عکس هاتون زیاد بشه میتونید کارای مختلفی انجام بدید که من به دوتاش اشاره میکنم :

1. افزونه ی آپتمایز کننده ی عکس رو نصب کنید

2. از افزونه ی parallelize استفاده کنید تا عکس هاتون رو بندازه رو ساب دامنه

اگه سوالی داشتید در خدمتم :)

لینک به ارسال

مشکل که همون مشکل اولی سر جاش هستش نمی دونم چی کار کنم

علی اقا یه چیزی وقتی من با

site:www.foxdl.

میزنم اطلاعات بیشتری نشون میده تا بدون www ایا این مشکل به حساب میاد؟

ویرایش شده توسط rockboys
لینک به ارسال

برای من با www و بدون اون تغییر خاصی در نتایج ایجاد نمیشه.

بنظر میرسه بخشی از ارسال های شما کپی از سایتهای دیگه هست. اگر درسته این نکته به ضرر شماست.

و البته هنوز خیلی زود هست تا بخواین در بین سایتهای دانلود و در نتایج بالا سایتتون رو ببینید.

لینک به ارسال

دوست عزیز این به خاطر اینه که شما دامنه تون رو قفل نکردید

به گفته ی برخی از سئو کار ها قفل کردن دامنه روی www.

یا http://

باعث میشه که نتایج بهتری توی گوگل داشته باشه

اما به نظر من تاثیری نداره و شاید هم با قفل کردن دامنه

گوگل از لینک هاتون مشکل بگیره و بندازه توی لیست 404 که هم امتیاز منفی داره و هم تا برگرده توی لیست یکمی طول میکشه ...

حالا اگه هم قصد دارید دامنه رو قفل کنید با اساتید در میون بزارید

سوال دیگه ای باشه در خدمتم :)

لینک به ارسال

ببخشید من هم همین مشکل رو دارم میتونم اینجا مطرح کنم؟

من از نیوک 8.3 به وردپرس منتقل شدم

البته مطالبم رو منتقل نکردم

دوباره باید توی گوگل ثبت کنم؟

اون روشی که صفحه ی اول گفتید اجرا کردم فقط یکی از مطالبم رو پیدا کرد

لینک به ارسال

دوست عزیز منم همین کارو کردم

نه احتیاجی به ثبت دوباره نیست

فقط سایت مپتون رو توی گوگل وبمستر ثبت کنید کافیه

یکم طول میکشه تا صفحات قبلی حذف بشه

و صفحات جدید جایگزین بشه

جای نگرانی نیست

لینک به ارسال

سایت مپ نقشه ی کلی سایت شما هست که ربوت گوگل از طریق اون میتونه مطالب شما رو ایندکس کنه

برای ساخت سایت مپ من بهتون افزونه ی Google XML Sitemaps رو پیشنهاد میکنم

راه اندازیش یکم پیچیده هست ... که آموزشش توی سایت های مختلف هست

اگه هم خواستید من همین جا توضیح میدم بهتون ...

و برای ثبت کردنش توی گوگل :

http://www.google.com/webmasters/tools

به این آدرس برید ...

اگه در مورد ثبتش هم سوالی داشتید

در خدمتم :)

لینک به ارسال

آدرس گوگل وبمستر:

http://www.google.com/webmasters/tools/

خودش گام به گام توضیح می ده. (درصورتی که محتوای کپی دارید توصیه می کنم سایت تون رو درج نکنید)

لینک به ارسال

Download this HTML verification file. [google2bdaa0fc588981c8.html]

این کد رو که نوشته دانلود کنید، کجا باید دانلود کنم؟

چرا اگه محتوای کپی دارم ثبت نکنم؟

لینک به ارسال

الان یه نگاه به امار سایت من بندازین قبل اینکه بخوام این پست بزنم امار بازدیدم روی 98 تا بود اگر همین جوری پیش می رفت تا شب فوقش می رسید به 150 تا الان نزدیک 800 بازدیید شده چه جوری هستش؟

لینک به ارسال

آموزش ثبت سایت مپ در گوگل

ابتدا به ادرس https://www.google.c...ebmasters/tools تشریف ببرید.

بعد از ورود به سایت با یک دکمه ای به نام add a site مواجه خواهید شد.روی اون کلیک کنید و ادرس سایت خودتون را به این (http://www.yoursite.com) صورت وارد کنید.و سپس Continue رو بزنید تا ثبت بشه.

بعد از اینها سایت شما نیاز به Verify داره برای این کار روی Verify this site کلیک کنید تا وارد صفحه Verify ownership شوید در قسمت Verification method سه روش را در اختیار شما قرار میدهد تا به صورت دلخواه انتخاب کنید.

1- اضافه کردن تکه کد html به کدهای html سایت است مانند توضیحاتی که در بخش Show me an example آمده است.

2- اضافه کردن یک صفحه html در روت وب سایت است ابتدا آن صفحه را دانلود میکنید و سپس در روت وب سایت آپلود میکنید.

3- اضافه کردن تکه کد به dns وب سایت.

برای تسریع در کار گزینه 2 رو انجام میدیم :D دانلود کنید و در قسمت روت وب سایت آپلود کنید.

بعد انجام هریک از این روشها بر روی Verify کلیک کنید تا در صورت انجام درست مراحل وب سایت تائیید گردد.

ورود بخش مدیریت یک وب سایت

بر روی نام وب سایت مورد نظر که از قبل ثبت کرده اید کلیک کنید تا وارد بخش مدیریت آن شود .

در منوی سمت چپ صفحه لیست کشوی می بینید که به وسیله آن به سایر قسمت های مدیریت دسترسی پیدا خواهید کرد.

خوب اینبار وقت ان رسیده که سایت مپ رو ثیت کنید. روی Site configuration کلیک کنید و در منوی باز شده Sitemap رو انتخاب کنید و آدرس سایت مپ که درست کرده و در روت سایت آپلود کرده اید رو وارد کنید. به این صورت sitemap.xml/

منبع : http://woc.ir

ویرایش شده توسط mob-98
لینک به ارسال

ساخت سایت مپ برای وردپرس

- سایت مپ چیست ؟! سایت مپ باعث لیست کردن مطالب سایت در صفحه ای ساده می شود ، که هدف از این کار دو دستی تقدیم کردن مطالب سایت به گوگل است!

….

شروع آموزش: خب دوستان ، شما برای نصب سایت مپ در وردپرس نیازمند افزونه ای هستید که کار لیست کردن مطالب سایت شما را به صورت اتوماتیک انجام بده !!

بهترین افزونه برای اینکار ، افزونه ی Google XML Sitemaps یا Google Sitemap Generator می باشد که شما می توانید از سایت وردپرس دانلود کنید.

+دانلودGoogle XML Sitemaps

فایلی که دانلود کردید رو در پوشه پلاگین های وردپرس آپلود کنید . ( در این بخش wp-content/plugins آپلود کنید )

فایل آپلود شده رو در پوشه ی پلاگین ها Extract کنید .

-

حالا Notepad ویندوز خودتون رو اجرا کنید و صفحه ی خالی رو به نام Sitemap.xml ذخیره کنید .

دوباره Notepad رو اجرا و صفحه ی خالی رو به اسم sitemap.xml.gz ذخیره کنید.

-

حالا این دو فایل ساخته شده رو داخل هاست ، محل نصب وردپرس خودتون آپلود کنید. جایی که wp-config.php وجود داره.

به این دو فایل آپلود شده ، پرمیژن ( سطح دسترسی) ۶۶۶ بدید ، یعنی قابل نوشتنشون کنید.

-

سطح دسترسی فایل .htaccess رو به ۷۷۷ تغییر بدین.

-

به پیشخوان وردپرس برین و افزونه Google Sitemap Generator رو فعال کنید.

حالا به بخش تنظیمات XML-Sitemap از داخل پیشخوان برید و در آخر صفحه ی تنظیمات روی Update کلیک کنید.

-

حالا مجددا به صفحه ی .htaccess رو از ۷۷۷ به ۶۴۴ تغییر بدید.

- حالا نقشه سایت شما ساخته شده و می تونید از آدرس Http://www.yoursite.yourdomain/sitemap.xml مشاهده کنید.

-

آدرس سایت مپ شما حتما باید با www اجرا بشه یعنی نام دومینتون www گذاشته بشه .

اگه با www سایت مپ شما نمیومد و خطا می داد ، از پیشخوان وردپرس / تنظیمات / همگانی /شانی وردپرس (URL) و شانی سایت (URL) / رو به آدرس سایتتون با www اضافه کنید.

مثلا اگه الان : yourname.yourdomain هست به www.yourname.yourdomain تغییر بدید.

-

حالا آدرس سایت مپ رو با www بزنید ، ببینید سایت مپتون اجرا میشه یا خیر!

اگه اجرا شد ، که هیچی!

اگه اجرا نشد ، و یا با خطای

XML Parsing Error: no element found

Line Number 1, Column 1:

مواجه شدید ، منظور از این خطا فعال نشدن ، یا ساخته نشدن افزونه شماست!

برای فعال سازی و رفع این خطا از پیشخوان وردپرس به بخش تنظیمات XML-Sitemap برید و در بالای صفحه تنظیمات روی گزینه ی Rebulid کلیک کنید.

قطعا باید سایت مپ شما دیگه اجرا بشه .

-

منبع : http://www.agpsoft.ir

سوال دیگه ای بود در خدمتم

لینک به ارسال

اقای موب 98 اسمتون نمی دونم مجبور اسم اکانتتو بگم ببخشید سایت من با دبلیو باز میشه ولی بدون دبلیو یه صفحه سفید میاد مشکلی که نداره؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...