رفتن به مطلب

مشکل الکسا با سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام :)

خسته نباشد  ، نمیدانم چرا الکسا با سایت من مشکل داره :D بازدید سایتم خوبه اما رتبه سایتم در الکسا خرایه

نمونه بازدیدهای سایتم

تعداد ورودی گوگل از سایتم

حالا رتبه سایتم در الکسا

ویرایش شده توسط asadiy4n
حذف لینک
لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، نورزاد گفته است :

خسته نباشد  ، نمیدانم چرا الکسا با سایت من مشکل داره :D بازدید سایتم خوبه اما رتبه سایتم در الکسا خرایه

نمونه بازدیدهای سایتم

تعداد ورودی گوگل از سایتم

حالا رتبه سایتم در الکسا

سلام. الکسا اصلا ملاک خوبی نیست. الکسا هیچ اسکریپتی بهتون نمیده که داخل سایت بذارید و بخواد بازدید رو بسنجه. مهم رتبه های داخل سرچ کنسول هست. رتبه الکسا در زمانی رشد میکنه که بازدیدکننده های وبسایت شما تولبار الکسا رو روی مرورگرشون نصب داشته باشن. هر اقدامی میخواید بکنید برای رشد وبسایت، صرفا روی سرچ کنسول تصمیم گیری کنید.

لینک به ارسال

سلام این رو هم اضافه کنم

رشد الکسا چند پارامتر غیراستاندارد داره،

کثل تعداد بک لینک سایتهای قوی(نه حتما همسو با محتوای شما)

تعداد بازدید صفحات یا هون pagviews

و تعداد بازدید هر صفحه به ازای هر کاربر

برای همین اگر توجه کنین یکسری سایتهای پاپ آپ دار الکسای خوبی دارن!

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، نورزاد گفته است :

در ادامه‌ی صحبت دوستان، من هم یک نکته رو اضافه کنم، برای سنجش آمار بازدید وبسایتتون از یک آمارگیر معتبرتر مثل گوگل‌آنالیتیکس استفاده کنید، وبگذر اخیرا درست شمارش نمی‌کرد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...