رفتن به مطلب

اضافه نشدن محصول به سبد خرید

signco

پست های پیشنهاد شده

سلام

نسخه موبایل سایت وقتی تو صفحه اصلی هستم و روی محصول میرم چند تا گزینه داره که یکیش افزودن به سبد خریده وقتی روش میزنم فعالیت میکنه و هیچی نمیاد.

وقتی وارد خود محصول میشم و افزودن به سبد خرید میزنم و بعد نمایش سبد خرید میزنم میگه هیچ محصولی در سبد خرید شما نیست.

یه مشکل دیگه هم تو صفحه تسویه حساب هست که وقتی اطلاعات اجباری رو وارد نمیکنم یا تیک موافقت با قوانین رو نمیزنم خطاها رو خیلی بد و با رنگ سفید نشون میده که اصلا خونده نمیشه. این مشکل هم تو هم تو لپ تاپ و هم تو موبایل هست.

مشکلات بالا هم بعضی وقتا تو لپ تاپ هم ایجاد میشه.

و جالب اینه که این افزودن به سبد خرید بعضی وقتا مشکل داره بعضی وقتا نداره.

همه افزونه های وردپرس و ووکامرس رو هم به روزرسانی کردم ولی مشکل حل نشد.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

سایت http://cilinicmobile.ir

ویرایش شده توسط signco
لینک به ارسال

سلام. بررسی کردم و هیچ مانعی برای اینکه خطایی بوجود بیاد برای افزودن به سبد خرید نبود. تنها علت اینه که وبسایتتون بشدت کُنده. منابع هاستتون پایینه و وقتی یه ریکوئست بالای 30 ثانیه زمان صرف کنه، هاستتون time out میده و محصول به سبد خرید اضافه نمیشه. میتونید به هاستینگ بگید که request time out رو براتون بذاره روی 60 ثانیه ولی هیچ کاربری 60 ثانیه صبر نمیکنه که یک محصول به سبد خرید اضافه بشه و نرخ پرش سایت بالا میره و طبعا نه رشد میکنه و نه فروشی اتفاق میفته. با همه این تفاصیل، فقط باید هاستینگ رو عوض کنید و اگه امکانش رو دارید ببرید روی VPS

• پسندیدن 2
لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

سلام. بررسی کردم و هیچ مانعی برای اینکه خطایی بوجود بیاد برای افزودن به سبد خرید نبود. تنها علت اینه که وبسایتتون بشدت کُنده. منابع هاستتون پایینه و وقتی یه ریکوئست بالای 30 ثانیه زمان صرف کنه، هاستتون time out میده و محصول به سبد خرید اضافه نمیشه. میتونید به هاستینگ بگید که request time out رو براتون بذاره روی 60 ثانیه ولی هیچ کاربری 60 ثانیه صبر نمیکنه که یک محصول به سبد خرید اضافه بشه و نرخ پرش سایت بالا میره و طبعا نه رشد میکنه و نه فروشی اتفاق میفته. با همه این تفاصیل، فقط باید هاستینگ رو عوض کنید و اگه امکانش رو دارید ببرید روی VPS

ممنون از راهنمایی تون یه مشکل دیگه داره که وقتی تو صفحه تسویه حساب هستم وفیلدهای اجباری یا موافقت با قوانین رو تکمیل نمیکنم و خطای تکمیل کردنش میاد ظاهر جالبی نداره و نوشته ها هم به رنگ سفید زمینه سایت هستن و اصلا خوانایی ندارن. این مشکل رو چه جوری میتونم برطرف کنم؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، signco گفته است :

ممنون از راهنمایی تون یه مشکل دیگه داره که وقتی تو صفحه تسویه حساب هستم وفیلدهای اجباری یا موافقت با قوانین رو تکمیل نمیکنم و خطای تکمیل کردنش میاد ظاهر جالبی نداره و نوشته ها هم به رنگ سفید زمینه سایت هستن و اصلا خوانایی ندارن. این مشکل رو چه جوری میتونم برطرف کنم؟

خواهش میکنم. کلا قالبتون برای صفحه پرداخت خیلی وضعیت خوبی نداره. قسمت انتخاب شهر و .... ایراد داره نمایشش و باید کاستومایزش کنید. برای مشکل فعلی که گفتید این استایل رو داخل css سفارشی وردپرس قرار بدید:

form.checkout > .woocommerce-NoticeGroup, .woocommerce-NoticeGroup-checkout {
    background: #e0b252 !important;
    margin-top: 30px !important;
}

برای بقیه موارد هم اول با پشتیبانی قالب تماس بگیرید و اگه جواب ندادن باید با css اصلاحات لازم رو انجام بدید.

• پسندیدن 2
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۵/۱۶ در 12:51، yazdaniwp گفته است :

خواهش میکنم. کلا قالبتون برای صفحه پرداخت خیلی وضعیت خوبی نداره. قسمت انتخاب شهر و .... ایراد داره نمایشش و باید کاستومایزش کنید. برای مشکل فعلی که گفتید این استایل رو داخل css سفارشی وردپرس قرار بدید:

form.checkout > .woocommerce-NoticeGroup, .woocommerce-NoticeGroup-checkout {
    background: #e0b252 !important;
    margin-top: 30px !important;
}

برای بقیه موارد هم اول با پشتیبانی قالب تماس بگیرید و اگه جواب ندادن باید با css اصلاحات لازم رو انجام بدید.

تشکر فراوان

• پسندیدن 1
لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

با سلام

بنده هم مشکل مشابهی دارم ولی فکر نمی کنم که هاست ام کند باشه ، چون سعی کردم که یک هاست خوب تهیه کنم ، بنظرتون برای رفع مشکل زیر باید چیکار کنم ؟

1- در موبایل وقتی افزودن به سبد خرید را می زنم ، هیچ اتفاقی نمی افتد و سبد خرید خالی می ماند . یعنی یک آن نشان می دهد که یک آیتم به سبد خرید اضافه شد و بعد مقدار آن خیلی زود صفر می شود .

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ در 07:15، hyperorganik گفته است :

با سلام

بنده هم مشکل مشابهی دارم ولی فکر نمی کنم که هاست ام کند باشه ، چون سعی کردم که یک هاست خوب تهیه کنم ، بنظرتون برای رفع مشکل زیر باید چیکار کنم ؟

1- در موبایل وقتی افزودن به سبد خرید را می زنم ، هیچ اتفاقی نمی افتد و سبد خرید خالی می ماند . یعنی یک آن نشان می دهد که یک آیتم به سبد خرید اضافه شد و بعد مقدار آن خیلی زود صفر می شود .

سلام. من مشکلی روی سایتتون ندیدم.

Screenshot_2021-02-18 سبد خرید – هایپر ارگانیک.png

• پسندیدن 1
لینک به ارسال

سلام، وقت بخیر

در نسخه موبایل سایت وقتی دکمه افزودن به سبد خرید رو میزنم محصول به سبد خرید اضافه میشه و بالافاصله حذف میشه و زمانی که دکمه سبد خرید رو میزنم میزنه سبد خرید شما خالی می باشد

کش سایت رو پاک کردم ، پلاگین ها بروزرسانی و یکی یکی غیر فعال کردم ولی باز درست نشد

ممنون میشم راهنمایی کنید

سایت noorbrand.com

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام @alirezaghafari با پشتیبانی پوسته در تماس باشید

هرگونه بحث و گفتگو در مورد محصولات تجاری و نال شده در انجمن ممنوع بوده، پشتیبانی محصولهای تجاری به عهده سازنده/فروشنده آن است.

لینک به ارسال
  • asadiy4n این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...