رفتن به مطلب

سفید شدن بخش تنظیمات محصول

fz_designer

پست های پیشنهاد شده

سلام ... میخواستم به محصولات سایت سوالات متداول رو اضافه کنم که دو سه تا مشکل پیش اومد برام ... اولین مورد اینکه بخش تنظیمات محصول سفیده و هیچی نشون نمیده... image.png.7c81a897c1861c7e75ed49e48ab15548.png

دومین مورد اینکه برای ادیت متن بین ادیت متنی و دیداری سوییچ نمیکنه و قفله کاملا ... و دوتا مشکل دیگه هم اینه که با هر بار بروزرسانی این مشکلها پیش میاد »»» image.png.1d8ef218e0d92e0a2b260aa57e7b40cd.pngimage.thumb.png.219eee91e91bc5f4253fd492676fb433.png

هر بار که بروزرسانی میکنم یه مثبت اضافه میشه و یه دو نقطه به عکس بالا و همچنین ستون تنظیمات محصول بلندتر میشه ... دوستان کسی می تونه کمکم کنه؟ 

لینک به ارسال

داخل ویرایش محصول، روی یک قسمت خالی کلیک کنید و گزینه Inspect element رو بزنید (گزینه اخر هست). وارد تب console بشید و ببینید چه خطایی دارید.این مسئله فقط یک دلیل داره: خطای جاوا اسکریپت.

در نهایت یا کدهای خطا رو دوباره به اشتراک بذارید و یا اسکرین شات بگیرید تا بشه کمک کرد.

لینک به ارسال

مشخصه که  jquery-migrate که برای هسته وردپرس هست حذف شده. و احتمالا یواست از نسخه بالاتر jquery استفاده میکرده که وظیفه هماهنگ سازی بعهده همون فایل پاک شده هست. یک بار وردپرس رو بصورت دستی آپدیت کنید مشکلتون حل میشه.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

مشخصه که  jquery-migrate که برای هسته وردپرس هست حذف شده. و احتمالا یواست از نسخه بالاتر jquery استفاده میکرده که وظیفه هماهنگ سازی بعهده همون فایل پاک شده هست. یک بار وردپرس رو بصورت دستی آپدیت کنید مشکلتون حل میشه.

خیلی ممنون ... آپدیت دستی رو انجام دادم مشکل حل نشد ... الان تمام افزونه هارو غیر فعال کردم و فقط ووکامرس رو فعالش کردم مشکلی نداره دارم تست میکنم ببینم مشکل از کدوم افزونه هستش ... خیلی ممنون از کمکتون

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، fz_designer گفته است :

مشکل از افزونه Yoast SEO Premium بود.

بله اگه دقت کنید داخل پاسخ قبلی گفتم که یه ایرادی باعث مشکل در یواست شده، اینکه چرا این اتفاق افتاده رو باید دقیق تر بررسی کنید. سلامت و موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...