رفتن به مطلب

هک کردن

پست های پیشنهاد شده

یکی از کاربراتون از ایمیل من mosetafaahmadi3531@ استفاده می‌کنه و تمام برنامه ها و مخاطبین منو پاک کرده جوری که کل گوشیم کارای ندارن شما هم در صندوق ورودی جمیل ایشون مصطفی احمدی ۲ نام میبرید آیا این کار از نظر انجمن درسته راهنمایم کنید ایشون 

زهرا نجفی مهرو هستن اگه مشکلم اینجا حل نشه باید به پلیس فتا شکایت کنم ایشون برای تبلیغات از فیلم وعکسهای مستجل هم استفاده می‌کنه آیا انجمن با این کار همکاراش برخورد می‌کنه 

لینک به ارسال

سلام

من اصلا متوجه نشدم دقیقا داستان چی هست و کاربری که منشن کردید اصلا در انجمن وجود نداره.

نکته بعدی اینکه اگر سوء استفاده ای از شما، ایمیل، گوشی و... انجام شده حتما باید از طریق مراجع قضایی اقدام کنید و پیگیر باشید.

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به هک کردن تغییر داده است
در 7 ساعت قبل، مصطفی احمدی گفته است :

یکی از کاربراتون از ایمیل من mosetafaahmadi3531@ استفاده می‌کنه و تمام برنامه ها و مخاطبین منو پاک کرده جوری که کل گوشیم کارای ندارن شما هم در صندوق ورودی جمیل ایشون مصطفی احمدی ۲ نام میبرید آیا این کار از نظر انجمن درسته راهنمایم کنید ایشون 

زهرا نجفی مهرو هستن اگه مشکلم اینجا حل نشه باید به پلیس فتا شکایت کنم ایشون برای تبلیغات از فیلم وعکسهای مستجل هم استفاده می‌کنه آیا انجمن با این کار همکاراش برخورد می‌کنه 

اوّل اينکه شما ازکجا ميدونيد از اين انجمن کسی شما رو هک کرده ؟
دوّم اينکه فکر می کنيد چطور هک شديد ؟
سوّم اينکه از کجا ميدونيد کی بوده ؟

چهارم اينکه نشونه اينکه هک شديد رو لطفاً واضح تر توضيح بديد

لینک به ارسال

ارسال عکس های مستحجن ميتونه توسط Malware انجام بشه ! ممکنه يه فايل بد افزار دانلود کرده باشيد
و يا هرچی مثل اين ! من فکر می کنم قبل از اينکه تهمت بزنيد اوّل خوب تحقيق کنيد چون من خودم از تجربه اي که تو
اين کار دارم می دانم همينجوری نيست يکی از اين انجمن پاشه بياد شما رو هک کنه !
به چند دليل  :
1 ) هدف چيه ؟
2 ) سود اين کار چيه ؟
3 ) به صرف زمانش ارزش داره ؟ اونم شما ميگيد عکس ميفرسته !

مگر اينکه کسی باشه با شما خصومت شخصی داشته باشه که اونم بايد آدم بيکاری باشه وقت بزاره متود های مختلف رو برای هک کردن شما امتحان کنه
که بعدش عکس بفرسته از طرف شما !

من فکر می کنم شما اوّل کامپيوتر خودتو يه پاکسازی کن از ويروس با يه آنتی ويروس خوب و بروز !
آنتی ملور نصب کن و کامپيوترت رو اسکن کن !
اگر هم بخواين از مراجع قضايی اقدام کنيد از شما مدارکی ميخوان که ثابت کنه شخص خاصی اين کار رو کرده !
پس فکر می کنم اوّل مطمئن بشيد که Malware اجرا نکرديد رو کامپيوترتون و اين فعاليت ها کار Malware نباشه !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...