رفتن به مطلب

وصل کردن سیستم crm به وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام.من یک سایت وردپرسی برای یک فروشگاه ساختم. الان مبگن که سیستم crm دارند و میخان به سایتشون وصل بشه
۱)در فهرست سایت باشگاه مشتریان اضافه بشه که با کلیک روی اون کاربر مستقیما وارد پنل خودش توی سیستم crm بشه.
۲)هر سفارشی که ووکامرس ثبت میشه اتوماتیک توی سیستم crm هم ثبت بشه. 
۳)بتونیم بین صفحه حساب من توی سایت که کاربر با ایمیل داخلش عضوه و پنل کاربر داخل سیستم crm (همون باشگاه مشتریان که امتیازهاش داخلشه) ارتباط برقرار کنیم.
من سرچ کردم و افزونه هایی هست برای اضافه کردنcrm به وردپرس. اما این ها خودشون سبستم crm دارند و فقط میخوان به سایتشون وصل بشه.
لطف میکنید راهنمایی بفرمایید که چجوری موارد بالا رو انجام بدم؟
با تشکر

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، bahar222 گفته است :

سلام.من یک سایت وردپرسی برای یک فروشگاه ساختم. الان مبگن که سیستم crm دارند و میخان به سایتشون وصل بشه
۱)در فهرست سایت باشگاه مشتریان اضافه بشه که با کلیک روی اون کاربر مستقیما وارد پنل خودش توی سیستم crm بشه.
۲)هر سفارشی که ووکامرس ثبت میشه اتوماتیک توی سیستم crm هم ثبت بشه. 
۳)بتونیم بین صفحه حساب من توی سایت که کاربر با ایمیل داخلش عضوه و پنل کاربر داخل سیستم crm (همون باشگاه مشتریان که امتیازهاش داخلشه) ارتباط برقرار کنیم.
من سرچ کردم و افزونه هایی هست برای اضافه کردنcrm به وردپرس. اما این ها خودشون سبستم crm دارند و فقط میخوان به سایتشون وصل بشه.
لطف میکنید راهنمایی بفرمایید که چجوری موارد بالا رو انجام بدم؟
با تشکر

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

بهشون بگید اگر CRMشون پلاگینی برای وردپرس داره بهتون بدند که نصب کنید (خودتون هم می‌تونید توی سایت شرکتی که ازش CRM گرفتند این مورد رو چک کنید) اگر نه احتمالا احتیاج به برنامه‌نویسی داره و باید از CRM یا سیستمشون API بگیرید که بتونید این دوتا رو به هم وصل کنید و لازمه که کاملا با برنامه‌نویسی و کلاس‌ها و توابع وردپرس و ووکامرس آشنا باشید که بتونید اینکار رو انجام بدید.

لینک به ارسال

اولین بار بود اینقد سریع جپاب میگرفتم واقعا ممنون. ی سوال دیگه. یه افزونه معرفی میکنید برای اینکه تو حساب من برای بازیابی رمز عبور از کاربر شماره موبایل بگیره  برای ارسال رمز جدید به جای ایمیل؟

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، bahar222 گفته است :

خیلی ممنون.لطف کردین.امیدوارم پلاگین داشته باشن.وگرنه برنامه نویسی بلدنیستم.

اگر پلاگین داشتند با نصبش همه ی اون مواردی که گفتم حل میشه؟

بستگی داره به پلاگین، اگر اصلا پلاگینی داشته باشند و این قابلیت‌ها رو داشته باشه بله حل میشه.

لینک به ارسال
در 56 دقیقه قبل، bahar222 گفته است :

اولین بار بود اینقد سریع جپاب میگرفتم واقعا ممنون. ی سوال دیگه. یه افزونه معرفی میکنید برای اینکه تو حساب من برای بازیابی رمز عبور از کاربر شماره موبایل بگیره  برای ارسال رمز جدید به جای ایمیل؟

خواهش می‌کنم.

این مورد رو باید سرچ کنید، احتمالا پلاگین براش هست، من چیزی نمیشناسم متاسفانه، البته توصیه می‌کنم اصلا از پلاگین‌های نال‌شده استفاده نکنید...

لینک به ارسال

در 5 ساعت قبل، bahar222 گفته است :

افزونه دیجیتس هست ولی چون افزونه سنگینی هست و گاها با تداخل همراهه من خودم سیستم اختصاصی برای اینکار نوشتم. در کل قابل انجامه ولی نیاز به کدنویسی داره

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

بستگی داره به پلاگین، اگر اصلا پلاگینی داشته باشند و این قابلیت‌ها رو داشته باشه بله حل میشه.

خیلی از کمکتون ممنونم. بله چشم از پلاگین های نال شده استفاده نمیکنم

در 22 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

افزونه دیجیتس هست ولی چون افزونه سنگینی هست و گاها با تداخل همراهه من خودم سیستم اختصاصی برای اینکار نوشتم. در کل قابل انجامه ولی نیاز به کدنویسی داره

خیلی ممنونم از کمکتون.کدنویسی اینکار سخت هست یا من که مبتدی هستم میتونم انجام بدم؟؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، bahar222 گفته است :

خیلی ممنونم از کمکتون.کدنویسی اینکار سخت هست یا من که مبتدی هستم میتونم انجام بدم؟؟

بله نیاز هست که مسلط باشید. علاوه بر کدنویسی مسائل امنیتی مثل XSS, CSRF, WP hardening, sql injection ,.... رو هم مسلط باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...