رفتن به مطلب

فراخوانی و استفاده از افزونه شخصی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یک افزونه شخصی ایجاد کردم و فعال کردم اما مشکل اینه نمیدونم چه طور این افزونه رو در محل مورد نظر خودم فراخوانی کنم. یک افزونه است که چند تا نوشته خاص رو نشون میده به صورت گرافیکی حالا نمیدونم چه طور تو ابزارک و یا صفحه اصلی بیارمش.

افرونه یک صفحه php  داره شامل کد و طراحی گرافیکی .

توی آموزش ها یاد داده چه طور افزونه اضافه کنیم و فعالش کنیم ولی طریقه استفاده اش رو نگفته.

لینک به ارسال
در 46 دقیقه قبل، ahmadi.prg گفته است :

با سلام

من یک افزونه شخصی ایجاد کردم و فعال کردم اما مشکل اینه نمیدونم چه طور این افزونه رو در محل مورد نظر خودم فراخوانی کنم. یک افزونه است که چند تا نوشته خاص رو نشون میده به صورت گرافیکی حالا نمیدونم چه طور تو ابزارک و یا صفحه اصلی بیارمش.

افرونه یک صفحه php  داره شامل کد و طراحی گرافیکی .

توی آموزش ها یاد داده چه طور افزونه اضافه کنیم و فعالش کنیم ولی طریقه استفاده اش رو نگفته.

سلام دوست عزیز، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

اگر قراره پلاگین صرفا یه خروجی رو تولید کنه که می‌خواین نشونش بدید می‌تونید به شکل شورت‌کد بنویسیدش و بعد شورت‌کدتون رو هرجا بخواین (توی قالب، برگه، نوشته، ویجت یا...) استفاده کنید، داکیومنت ایجاد شروت‌کد در وردپرس:

https://codex.wordpress.org/Shortcode_API

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، ahmadi.prg گفته است :

سلام ممنون اما افزونه من خروجی html داره کد php هم داره و بلد نیستم چه طور توی ویرایشگر یا صفحه ساز  افزونه ام رو فراخوانی کنم

خب من دقیقا همین سوال رو جواب دادم :) شما برای اینکه بتونید خروجی رو هرجا خواستید استفاده کنید باید به شکل شورت‌کد خروجی بگیرید ازش.

ببینید کلا توی برنامه‌نویسی به دو صورت میتونید خروجی رو به کاربر نشون بدید، یکی اینکه خروجی رو مستقیما چاپ کنید، دیگری اینه خروجی رو Return کنید، شما برای ساختن شورت‌کد (کد کوتاه) و اینکه توی وردپرس هرجا خواستید نشونش بدید باید طبق داکیومنت بالا تابع برنامتون رو بنویسید و بعد، از اون کد کوتاه درجای دلخواه استفاده کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...