رفتن به مطلب

آیا وردپرس اسکریپتی با مصرف منابع بالا می باشد؟

reza_pa48

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یکی دو هفته است یک سایت ورد پرسی راه انداخته ام.

اصلا از افزونه نال استفاده نکرده ام.

در طی ویرایش مطالب، بصور مرتب، خطای "Resource Limit Is Reached" رو می گیرم. با ساپورت سایتم چک کردن، ایشون گفتن، وردپرس اسکریپتی با مصرف منابع بالا می باشد و شما باید پلن سایتهای پربازدید رو بگیرین!

این آدرس سایت است.

yun.ir/59inff

عکس استفاده از منابع هم ضمیمه کرده ام.

1.png

2.png

3.png

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، reza_pa48 گفته است :

سلام

در طی ویرایش مطالب، بصور مرتب، خطای "Resource Limit Is Reached" رو می گیرم. با ساپورت سایتم چک کردن، ایشون گفتن، وردپرس اسکریپتی با مصرف منابع بالا می باشد و شما باید پلن سایتهای پربازدید رو بگیرین!

این آدرس سایت است.

yun.ir/59inff

سلام، گاهی وقتا استفاده از یکسری پلاگین‌ها می‌تونن مصرف رو بالا ببرند، اما با توجه به اینکه به نظر میاد سایتتون هنوز بازدید زیادی نداره، این مشکل مصرف زیاد من بعید می‌دونم مربوط به سایت باشه (اگر امکانش هست لیست پلاگین‌هایی که استفاده می‌کنید رو بذارید)

خیلی وقتا هاستینگ‌‌ها متاسفانه این مصرف وردپرس رو اهرمی می‌کنن برای اینکه شما رو مجبور کنند پول بیشتری بدید، در حالی که واقعا مشکل از وردپرس نیست، از چه هاستینگ و از چه پلنی استفاده می‌کنید؟

• پسندیدن 3
لینک به ارسال

ممنون از توجهتون.

من لیست افزونه هایی که نصب کرده ام، رو بصورت عکس ضمیمه کرده ام.

برای هاست، من از LINUX-D در لینک زیر استفاده کرده ام.

https://b2n.ir/944990

لطفا راهنمایی بفرمایید.

1.png

2.png

3.png

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، reza_pa48 گفته است :

ممنون از توجهتون.

من لیست افزونه هایی که نصب کرده ام، رو بصورت عکس ضمیمه کرده ام.

برای هاست، من از LINUX-D در لینک زیر استفاده کرده ام.

https://b2n.ir/944990

لطفا راهنمایی بفرمایید.

یکسری از پلاگین‌هایی که نصب دارید، محصولات تجاری هستند و طبق قوانین بحث در مورد اینجور موارد در انجمن ممنوعه، ممکنه مشکل از اون‌ها باشه و باید از فروشنده راهنمایی بگیرید (خیلی وقت‌ها فروشنده‌های داخلی محصولات نال‌شده رو میفروشن و برای سایت‌ها مشکل‌ساز میشه) هاستتون رو هم فکر می‌کنم بهتر باشه از یک شرکت معتبرتر بگیرید، در حالت عادی (با توجه به اینکه تازه تاسیسه، نباید مشکل کمبود داشته باشید، مگر اینکه هاست از نظر سخت‌افزاری ضعیف باشه)

به خاطر رعایت قوانین کپی‌رایت (محصولات تجاری) این تاپیک رو می‌بندم، اما اگر سوالی در مورد هاست و... دارید می‌تونید توی یک تاپیک دیگه (بدون بحث در مورد محصولات تجاری) مطرح بفرمایید :)

• پسندیدن 2
لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، reza_pa48 گفته است :

سلام

این آدرس سایت است.

yun.ir/59inff

1.png

2.png

3.png

دوست عزيز اگه از آخرين نسخه PHP استفاده نمی کنيد و از پنل خودتون ميتونيد آخرين نسخه رو انتخاب کنيد
اين کار رو بکنيد و اينکه ماژول های زير رو از تنظيمات PHP تيکش رو بزنيد ! من همين مشکل رو داشتم و با اين کار
مشکلم برطرف شده فعلاً و ريسورس يوزيج بالا ندارم الان !

اگه خودتون دسترسی نداريد از پشتيبانی هاست بخواين که براتون انجام بده و بعدش تو PHP اينفو حتماً چک کنيد که هاست انجام داده باشه !

Screenshot_96.thumb.png.522eed7bc73876736c7ac8a2d61e29e8.png

Screenshot_97.png.f0cea81832cbd3a605f32d94a8ccd5c4.png

Screenshot_98.png.d368a30ef556998e4888c2721760c98c.png

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...