رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه ویلاگ خاطره نویسی دارم.خیلی وقته دونبال قالب مناسب خاطره نویسی میگردم ولی پیدا نمی کنم قالب های زیادی دیدم و روی وبلاگ نصب کردم ولی به دلم نمینشینند و هیچ کدام مخصوص اینکار نیستند این شود که دست به دامن دوستان شودم.

کسی قالبی مناسب خاطره نویسی سراغ داره ؟

قالبی باشه که آدم را یاد خاطرات قدیم بندازه ویا اشاره به قدیم داشته باشه ، نمی دونم مثلا حالت دفتر چه یاداشت هم خوبه یه همین چین چیزایی

ممنون میشم

لینک به ارسال

خب اگه ساختار قالب مورد دلخواه رو بفرمایید بهتر میشه فکر کرد

از طرف دیگه باید بفرمایید شما معمولاً با دیدن چه چیزهایی و چه رنگ هایی به یاد دوران قدیمتون می افتید تا بشه اینجوری المان های نوستالوژیک شما رو تشخیص داد و پیگیری کرد

لینک به ارسال

خوب رنگ قهوه ای فکرکنم برای قالب خاطره نویسی خوبه

گقتم حالتی مثل دفتر یاداشت جایی که پست قرار میگیره کنارش فنر و متن در خطهای دفترچه باشه بکگراند کل هم رنگش مثل بکگراند فایل زیر باشه

zolfonoone.jpg

یا اینکه یه تیکه کاغذ چوروک قدیمی بک گراند پست باشه اطرافشم مثلا ستون ها هم از همون کاغذه ولی تیره تر

تقریبا مثل این تصویر

recipy_thumb.png

لینک به ارسال

درود

چند رو پیش من یه قالب دیدم مخصوص قالب خاطره نویسی بود حیف آدرسش یادم رفت

یه سری به سایت زیر بزن

http://www.free-wordpress-theme.net/

لینک به ارسال

نورزاد جان دیدمشون برای سایت آموزشی قالب های جالبی داشت ولی به درد خاطر نمی خوردن

این دو لینک طرح کلی خوبی دارند ولی هنوز انی که من می خوام نیست

womanish

arboretum

میشه توش دست برد و بکگراند پست هاش را عوض کرد؟

لینک به ارسال

بله میشه تغییر ایجاد کرد. باید در استایل تغییر بدید.

لینک به ارسال

دوستان نظرتون د رمورد این قالب چیه؟

http://nedaj.ir/khatere/

البته ایده ال خودم نیست ولی تا یه اید آلتر پیدا بشه فکر کنم خوبه ولی نظر دوستان برام مهمتره

می خوره به خاطره نویسی؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...