رفتن به مطلب

پلیر مناسب و استفاده از اسکریپت

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان

من میخام برای سایتم یه پلیر اختصاصی ایجاد کنم
افزونه ها اون چیزی که میخام رو در اختیارم نمیذاره!
رفتم سراغ اسکریپت؛ اسکریپتایی بودن که امکانت خوبی داشتن، اما تا حالا اسکریپت نصب نکردم
نمیدونم اصلا این کار منطقی هست یا نه؟ وقت تلف نکنم آخرش ببینم مثلا یه راه ساده تری وجود داشته و اینا ...؟
و اینکه این اسکریپتایی که برای دانلود هست توی سایتا مشکل سرعت و امنیت و اینجور چیزا ایجاد نمیکنه برا سایت؟

حالا نیاز هام:

اول اینکه گرافیک پلیر برام مهم بود
دوم اینکه ویدئو رو در چند کیفیت با قابلیت دانلود نمایش بده
سوم اینکه پلی لیست داشته باشه
چهارم اینکه هم تو پست هام بتونم ازشون استفاده کنم
هم یه صفحه شبیه لندینگ پیج داشته باشم که فهرست تمام ویدئوهای روی سایت رو اونجا مخاطب بتونه ببینه و هر کدومو خاس پلی کنه

اینا مهمتریناش بود حالا جزییاتشم که جای خود.

دوستان اگه راه حل و مشاوره ای لطف کنید ممنون میشم، سپاس

لینک به ارسال

سلام

ابتدا اینکه تایپیکون تکراری هست و دومین بار هست این تایپیک رو میزنید

در 14 دقیقه قبل، saeedator گفته است :

من میخام برای سایتم یه پلیر اختصاصی ایجاد کنم
افزونه ها اون چیزی که میخام رو در اختیارم نمیذاره!
رفتم سراغ اسکریپت؛ اسکریپتایی بودن که امکانت خوبی داشتن، اما تا حالا اسکریپت نصب نکردم
نمیدونم اصلا این کار منطقی هست یا نه؟ وقت تلف نکنم آخرش ببینم مثلا یه راه ساده تری وجود داشته و اینا ...؟

درصورتی که افزونه های رایگان نیاز شما رو براورده نمیکنن میتونید از افزونه های تجاری استفاده کنید

یا اینکه بدید براتون طراحی کنن ( در همین انجمن بخش انجام پروژه میتونید درخواست کنید )

یا اینکه از اسکریپت ها استفاده کنید که تخصصی تر هستند نسبت به پلاگین ها

و اینکه این اسکریپتایی که برای دانلود هست توی سایتا مشکل سرعت و امنیت و اینجور چیزا ایجاد نمیکنه برا سایت؟

توصیه ما اینه که هر اسکریپت، پلاگین و قالبی که تهیه میکنید  فقط از سایت مرجع خودش دانلود و یا خریداری کنید و به هیچ وجه فریب سایت هایی که نسخه های نال شده رو به اسم لیسانس به فروش میذارن نخورید

در مورد خود اسکریپت ها هم باید تحقیق کنید با همدیگه مقایسه کنید و مناسب ترین رو برای خودتون انتخاب کنید ( مطمئنا بحث سرعت و امنیت در همه موارد متفاوت هست )

اول اینکه گرافیک پلیر برام مهم بود
دوم اینکه ویدئو رو در چند کیفیت با قابلیت دانلود نمایش بده
سوم اینکه پلی لیست داشته باشه
چهارم اینکه هم تو پست هام بتونم ازشون استفاده کنم
هم یه صفحه شبیه لندینگ پیج داشته باشم که فهرست تمام ویدئوهای روی سایت رو اونجا مخاطب بتونه ببینه و هر کدومو خاس پلی کنه

اینا مهمتریناش بود حالا جزییاتشم که جای خود.

طبق چیزی که شما نیاز دارید و طبق گفته خودتون خلاصه وار ذکر کردید شما یک پلیر کاملا سفارشی میخواید، بنظرم بهتره بدید از یک مکان معتبر براتون طراحی کنند

و در آخر لطفا تایپیک تکراری ایجاد نکنید.

لینک به ارسال

سلام
تاپیک قبلی رو 8 روز پیش زدم و جوابی دریافت نکردم
گفتم شاید بخاطر عنوان و دسته بندی بوده
مجدد زدم چون به جوابش نیاز داشتم
اگه قرار نیست اینجا به جواب برسم که خب سوالی هم مطرح نمیکنم :)
سپاس از شما

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...