رفتن به مطلب

تغییر ورود از پیش فرض وردپرس به آدرس دلخواه

پست های پیشنهاد شده

سلام من با افزونه Ultimate Member فرم ورود رو ساختم و در منو قرار دادم در بخش دیدگاه هم تنظیم کردم وقتی کاربر وارد شد میتونه دیدگاه بفرسه ولی وقتی کاربر روی وارد شدن در دیدگاه رو میزنه فرم ورود پیشفرض وردپرس باز میشه چطور میتونم لینکش رو عوض کنم که وارد فرم ورود که من ساختم بشه ممنون میشم پاسخ بدید کارم گیره و تازه کار هستم

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به انجمن خوش اومدین

1- لطفا عنوان تاپیک رو واضحتر مشخص کنین، اصلا گویا نیست.

2- اون بخش ورود برای ارسال دیدگاه وردپرس، یک تنظیم عمومی هست، اگر اون آدرس رو بخواید بزارید روی ورود خودتون یعنی باید ورود اصلی سیستم عوض بشه.

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به تغییر ورود از پیش فرض وردپرس به آدرس دلخواه تغییر داده است
در ۱ ساعت قبل، Morteza گفته است :

ممنون بابت پاسخ خب الان مشکل اینجاست تو قسمت دیدگاه ،نوشته شده "شما باید وارد شده باشید تا بتوانید دیدگاهی ارسال نمایید." وقتی کاربر روی وارد شده باشید کلیک میکنه وارد صفحه ورود پیشفرض وردپرس میشه و من میخوام وارد صفحه ورود که من با افزونه Ultimate Member درست کردم بشه ولی نمی دونم مشکل کجاست

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، Morteza گفته است :

2- اون بخش ورود برای ارسال دیدگاه وردپرس، یک تنظیم عمومی هست، اگر اون آدرس رو بخواید بزارید روی ورود خودتون یعنی باید ورود اصلی سیستم عوض بشه.

این جواب سوالتون هست :)

باید اون آدرس کلا تغییر کنه

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۵/۸ در 15:31، hossein_ele گفته است :

وارد صفحه ورود که من با افزونه Ultimate Member درست کردم بشه ولی نمی دونم مشکل کجاست

سلام

برای اینکه کاربر مهمان بتونه داخل سایت نظر بده و نیازی به عضویت نباشه باید به تب تنضیمات و زیر شاخه گفتگو برید و تیک کاربران باید نام‌نویسی کرده باشند و وارد شده باشند تا بتوانند دیدگاهشان را بنویسند رو بردارید در این صورت کاربر مهمان میتونه نظر بده

در 27 دقیقه قبل، hossein_ele گفته است :

از کدوم قسمت باید ادرس رو تغییر بدم لطفا توضیح دهید ممنون

در حالت دوم که مشکل صفحه ورود هست

داخل افزونه چندتا فرم هست که وقتی نصب می کنید خودش چندتا برگه براتون میسازه (کافیه وارد برگه ها بشید متوجه میشید)

شما باید مثال برای این مشکلتون (فایل comments.php ) قالبتون رو باز کنید و لینک ورود و عضویت رو با لینک ورود و عضویت افزونه که در برگه ها موجوده عوض کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...