رفتن به مطلب

آپدیت نزولی 17 بهمن 91 پیج رنک گوگل

saber

پست های پیشنهاد شده

سلام

تقریبا 1 روزی از آپدیت رنک گوگل در سال 2013 می گذرد اما آپدیتی که فکر کنم بیشتر رو به پایین بود تا به بالا!

تا جایی که جستجو کردم سایت ها زیاد افزایش پیج رنک نداشتن یه چیزی مثل 30% به 70% یعنی فکر نکنم 30% سایت های ایرانی افزایش داشته بودند.

سایت های آموزش سئو هم کاهش رنک داشتن یا ثابت ماندن.سایت دانلود خوبی هم مثل آسان دانلود می شناسم که طی یک سال رنکش از 5 حالا صفر شده!!

خوب دلیل این کاهش یا ثابت موندن چی می تونه باشه؟این آپدیت آیا نزولی نبوده تا افزایشی؟برنامه های جدید گوگل چی هست تو سال 2013؟ ایرانی بودن سایت ها تائثیر داشته؟

لینک به ارسال

من زیاد تو قید و بند سئولوشن نیستم - اما چند روز پیش هم گفتم که تا یکی دو سال دیگه سایت های غیر مولف نمیتونن از پلکان گوگل زیاد بالا برند

لینک به ارسال

من زیاد تو قید و بند سئولوشن نیستم - اما چند روز پیش هم گفتم که تا یکی دو سال دیگه سایت های غیر مولف نمیتونن از پلکان گوگل زیاد بالا برند

حق با شما هست اما سایت های مولف هم با این مشکل مواجه شدند.شاید اشکال کار از یک جای دیگه باشه یا...

لینک به ارسال

مثلاً کدوم سایت مولف؟

البته بطور منطقی هر وقت هر سامانه ایی بخواد پایش و پالایش جدیدی انجام بده و بعد چینش جدید ایجاد کنه باید هم دهک های بالا رو تا حد امکان تخلیه کنه - گوگل اگر این کارو نکنه بازار رو از دست میده - ما اگر یک مدیر با استراتژی میان مدت برای سایتمون باشیم مجبوریم به گوگل بیشتر از اینکه بعنوان یه سازمان داده پردازی نگاه کنیم، به عنوان یه سازمان اقتصادی ببینیمش

لینک به ارسال

ببینید اکثر سایت های ایرانی لینک بلدینگ مناسبی ندارن و همه تقریباً از همون سیستم فروش بک لینک ، تبادل لینک دو طرفه و . . . استفاده میکنن . بدیهیه که این شکل تبادل لینک با الگوریتم های جدید گوگل مثل پاندا همخوانی نداره . این مورد رو گوگل بارها عنوان کرده که فروش بک لینک و لینک خروجی به سایت های غیر مرتبط باعث کاهش رنک میشه .

البته فکر میکنم اینطور سایت ها مثل آسان دانلود نیازی به رنک و اینجور چیزا ندارن . این سایت ها مرجع شدن و بازدیدشون اونقدر بالا هست که نگران رنگ و اینجور چیزا نباشن . گرچه میتونه در بلند مدت روی کارشون تاثیر بزاره و ایندکس گوگلشون کم شه .

لینک به ارسال

سایتی که تمام مطالب رو به اختصار ترجمه می کرد و انتشار می داد ام الآن دیگه اثری ازش تو جستجو های گوگل پیدا نمی شه!

یا حالا خود من کلا 30 تا پست در یکی از بلاگ های وردپرسی دارم تقریبا هرروز آپدیت میشد البته با مطالب اختصاصی که الآن رنکش 0 هست.

یا سایت های اسپمی می شناسم که تمام مطالب رو کپی می کنند اما بالاتر از نتیجه منبع اصلی قرار می گیرند. این نمونه سایت ها کم نیست

لینک به ارسال

شاید برای گوگل کپی رایت تنها کپی رایت مطلب نباشد و این کپی رایت گسترده تر شده و کپی رایت نرم افزار هم به آن افزوده شده باشد و سایت هایی که نرم افزار های پولی را رایگان منتشر می کنند در لیست سیاه گوگل قرار گرفته باشند

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...