رفتن به مطلب

ریختن بک اپ هاست اصلی با xampp

پست های پیشنهاد شده

بنده برای توضیحات واضح تر از مشکلم یک ویدو قرار دادم که اول صحفه قرار داره ممنون می شم دانلود کنید . منت بزارید اگر براتون مقدور هست راهنماییم کنید . ممنون می شم :rolleyes:

بعد از اپلود ویدو متوجه شدم که متن اولم پاک شده به همین خاطر یک متن جدا منتشر کردم از این اشتباه پوزش. 

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، mohsen_s گفته است :

بنده برای توضیحات واضح تر از مشکلم یک ویدو قرار دادم که اول صحفه قرار داره ممنون می شم دانلود کنید . منت بزارید اگر براتون مقدور هست راهنماییم کنید . ممنون می شم :rolleyes:

بعد از اپلود ویدو متوجه شدم که متن اولم پاک شده به همین خاطر یک متن جدا منتشر کردم از این اشتباه پوزش. 

سلام، این مشکل آدرس‌دهی بعد از جابه‌جا شدن هاست، معمولا مربوط به تنظیمات htaccess هست، برای حلش توی تنظیمات وردپرس به قسمت پیوندهای یکتا برید و صرفا روی دکمه‌ی ذخیره کلیک کنید (لازم نیست چیزی رو تغییر بدید) ببینید مشکل برطرف میشه یا نه.

لینک به ارسال

سلام . اقا ما شما رو نداشتیم چیکار می کردیم ؟ :rolleyes: دستت درد نکنه ممنون مشکلم حل شد .:wub: یک در دنیا 100 در اخرت . کلافه ام کرده بود هر چی فک می کردم . هر چی سرچ کردم هیچی پیدا نکردم :rolleyes: اینجور جاهاست که تجربه به کار میادا .. کارت درسته ;) یه سوال دیگه در مورد فونت دارم اینجا بپرسم یا یه پست دیگه درست کنم ؟

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، mohsen_s گفته است :

سلام . اقا ما شما رو نداشتیم چیکار می کردیم ؟ :rolleyes: دستت درد نکنه ممنون مشکلم حل شد .:wub: یک در دنیا 100 در اخرت . کلافه ام کرده بود هر چی فک می کردم . هر چی سرچ کردم هیچی پیدا نکردم :rolleyes: اینجور جاهاست که تجربه به کار میادا .. کارت درسته ;) یه سوال دیگه در مورد فونت دارم اینجا بپرسم یا یه پست دیگه درست کنم ؟

خواهش میکنم، لطف دارید، خوشحالم که مشکلتون حل شد.

چون موضوع سوالتون متفاوته، بهتره توی یه تاپیک جدید بپرسید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...