رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

در 5 ساعت قبل، mohsentorki گفته است :

با سلام 

احتراما اگر بخوام در روش های ارسال مثلا وقتی پست پیشتاز بود دیگ پیک رایگان نمایش داده نشه باید چیکار کنم ؟
ایا افزونه ای هست یا باید کدنویسی بشه ؟؟

سلام، نمی‌دونم دقیقا متوجه منظورتون شدم یا نه، اما شما به کمک این پلاگین می‌تونید روش‌های ارسال‌تون رو شرطی کنید:

https://wordpress.org/plugins/hide-shipping-method-for-woocommerce/

یعنی مثلا برای یه کتگوری یا محصول خاص یا... یه سری از روش‌های ارسال رو مخفی کنید.

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، نمی‌دونم دقیقا متوجه منظورتون شدم یا نه، اما شما به کمک این پلاگین می‌تونید روش‌های ارسال‌تون رو شرطی کنید:

https://wordpress.org/plugins/hide-shipping-method-for-woocommerce/

یعنی مثلا برای یه کتگوری یا محصول خاص یا... یه سری از روش‌های ارسال رو مخفی کنید.

سلام و عرض ادب ،
منظور بنده این است که مثلا وقتی پست پیشتاز بود دیگ پیک رایگان نمایش داده نشه 
من اینجوری تعیین کردم که وقتی شهرستان خودم انتخاب بشه پیک رایگان باشه ولی برای یک شهرستان دیگ از همون استان حمل و نقل رایگان نمایش داده نشه

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، mohsentorki گفته است :

سلام و عرض ادب ،
منظور بنده این است که مثلا وقتی پست پیشتاز بود دیگ پیک رایگان نمایش داده نشه 
من اینجوری تعیین کردم که وقتی شهرستان خودم انتخاب بشه پیک رایگان باشه ولی برای یک شهرستان دیگ از همون استان حمل و نقل رایگان نمایش داده نشه

این پلاگینی که معرفی کردم قابلیت مخفی کردن روش ارسال بر اساس لوکیشن رو هم داره (برای کشورها) باید نصبش کنید ببینید این قابلیت برای شهرهای ایران هم کار میکنه یا نه (من این موضوع رو داخل اسکرین‌شات‌هاش دیدم که برای کشور کار می‌کرد، استان و شهرستان رو نمی‌دونم)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...