رفتن به مطلب

از کار افتادن پلاگین سطح دسترسی کاربران wp private content plus 3.0

پست های پیشنهاد شده

درود

نیاز به پلاگینی داشتم که هر صفحه رو فقط یک یوزر خاص بتونه ببینه و دسترسی داشته باشه - از پلاگین wp-private-content-plus.3.0 استفاده کردم ، ولی از کار افتاد 

وردپرس رو آپدیت نکردم - حتی از نسخه زبان اصلی استفاده کردم - با ویندوز دیگه امتحان کردم با ومپ دیگه - بدون پلاگین های دیگه - خام یا قالب - ورژن phpرو هم تغییر دادم  و ....

هیچ کدوم کار ساز نبود و این پلاگین کار نمی کرد 

پلاگین های دیگه رو امتحان کردم ولی تا 10 تا صفحه جواب می داد و برعکس کار می کرد - یعنی همه ببینن به غیر از فلان یوزر

نزدیک به 650 کاربر دارم که می خوام به یک سری اطلاعات رو بصورت خصوصی ببینند - مهم هست که به اطلاعات بقیه دسترسی نداشته باشند

رسیدم به این پلاگین- دوستان اگه به این مشکل برخورد کردن یا پلاگینی رو می شناسند و یا راه حل مناسبی برای این کار می شناسند لطفا معرفی کنن

ممنون

wp-private-content-plus.3.0.zip

ویرایش شده توسط mohammad_askarzadeh
لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، mohammad_askarzadeh گفته است :

درود

نیاز به پلاگینی داشتم که هر صفحه رو فقط یک یوزر خاص بتونه ببینه و دسترسی داشته باشه - از پلاگین wp-private-content-plus.3.0 استفاده کردم ، ولی از کار افتاد 

وردپرس رو آپدیت نکردم - حتی از نسخه زبان اصلی استفاده کردم - با ویندوز دیگه امتحان کردم با ومپ دیگه - بدون پلاگین های دیگه - خام یا قالب - ورژن phpرو هم تغییر دادم  و ....

هیچ کدوم کار ساز نبود و این پلاگین کار نمی کرد 

پلاگین های دیگه رو امتحان کردم ولی تا 10 تا صفحه جواب می داد و برعکس کار می کرد - یعنی همه ببینن به غیر از فلان یوزر

نزدیک به 650 کاربر دارم که می خوام به یک سری اطلاعات رو بصورت خصوصی ببینند - مهم هست که به اطلاعات بقیه دسترسی نداشته باشند

رسیدم به این پلاگین- دوستان اگه به این مشکل برخورد کردن یا پلاگینی رو می شناسند و یا راه حل مناسبی برای این کار می شناسند لطفا معرفی کنن

ممنون

wp-private-content-plus.3.0.zip 428.11 kB · 0 دریافت

سلام دوست عزیز، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

اگر درست متوجه شده باشم، ‌شما می‌خواین بعضی از صفحات سایت یا مطالبتون رو فقط افراد خاصی بتونن ببینند (حالت محتوای ویژه) اگر هدفتون همینه، می‌تونید از پلاگین زیر هم استفاده کنید:

https://wordpress.org/plugins/paid-memberships-pro/

(هم امکان ساخت دسترسی‌های هزینه‌دار و هم رایگان رو داره) می‌تونید یه سطح دسترسی ایجاد کنید و هرتعداد کاربر رو که می‌خواین اساین کنید به اون سطح (اینجوری فقط همون گروه افراد به محتوای یک بخش دسترسی دارند و بقیه نمی‌بیننش)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...