رفتن به مطلب

تغییر فونت منو و زیر منو ها

پست های پیشنهاد شده

باسلام خدمت شما

اول از همه ممنون از اینکه همچین سایتی درست کردین تا ما که دانش برنامه نویسی نداریم و با ورد پرس کار میکنیم، بیایم اینجا سوال هامون رو مطرح کنیم.

افزونه های مختلفی برای تغییر فونت در وردپرس استفاده کردم، بیشترشون درست کار می کردن امّا مشکلی که داخل همشون بود این بود که فونت همه جای سایت رو تغییر می دن امّا فونت منو ها و زیر منو ها  وعنوان های سایدبار رو

رو تغییر نمیدن.

همون طوری که توی عکس پیوست مشاهده می کنین...

de63-Capture.png

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام و به انجمن خوش آمدید تایپیک زیر نحوه اضافه کردن فونت به سایت درش آموزش داده شده

برای عوض کردن فونت یک قسمت باید داخل فایل استایلتون font-family کلاس مورد نظر که میخواید فونتش تغییر کنه رو تغییر بدید

سوالی بود در همین بخش بپرسید

• پسندیدن 1
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

درور بر شما ببخشید یکم دیر جواب دادم راستش چند ماهی هست سایت رو آوردم روی هاست واقعی به هر روشی که فکرش رو بکنید انجام دادم امام نشده

من قالبم the7 هست و داخل فایل style.css و rtl.cc هیچ دستور @font-face مشاهده نمیشه با استفاده از پلاگین معروف فونت ماندگار هم که فونت سایت رو عوض کردم، فونت همه چیزش عوض شد غیر از فونت منو ها.

با استفاده از افزونه مداد زرد، id یا کلاس منو ها رو پیدا کردم و از طریق امکانات افزونه فونت ماندگار، فونت ها شون رو عوض کردم اما فونت زیر منو ها رو نتونستم عوض کنم بدلیل اینکه نمی دونم id یا کلاسشون چی هست.

آدرس سایتم https://askariyyeh.ir هست اگر روشی هست تا id یا کلاس زیر منو ها رو پیدا کنم رو می دونید بگید ممنون میشم

الان مثلاً اگر روی ((آلبوم تصاویر بزنید)) دو تا زیر منو داره که فونتشون ساده هست

البته این روش بسیار بسیار طاقت فرسا هست اما چه کنم که چاره ی دیگه ای ندارم

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • asadiy4n این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...