رفتن به مطلب

ریختن بک اپ هاست اصلی بر روی xampp

پست های پیشنهاد شده

Error 404
localhost
Apache/2.4.43 (Win64) OpenSSL/1.1.1g PHP/7.4.7

ُسلام وقتون بخیر . 
امید وارم که حالتون خوب باشه . 

میشه کمکم کنید من هر کاری می کنم بک اپ نمیاد روی xampp l نصب نمیشه ! ارور بالا رو میده ! 

اگر میشه تصویری توضیح بدید سایت های زیادی رفتم اما طبق روش اونا رفتم همشو .. باز سایت نمیاد بالا .. کلافه شدم ! ممنون!

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mohsen_s گفته است :

Error 404
localhost
Apache/2.4.43 (Win64) OpenSSL/1.1.1g PHP/7.4.7

ُسلام وقتون بخیر . 
امید وارم که حالتون خوب باشه . 

میشه کمکم کنید من هر کاری می کنم بک اپ نمیاد روی xampp l نصب نمیشه ! ارور بالا رو میده ! 

اگر میشه تصویری توضیح بدید سایت های زیادی رفتم اما طبق روش اونا رفتم همشو .. باز سایت نمیاد بالا .. کلافه شدم ! ممنون!

سلام، چک کنید که اطلاعات سایتتون رو توی فولدر خاصی توی htdocs کپی نکردید؟ اگر توی فولدر هست باید آدرسش رو به شکل زیر توی مرورگر وارد کنید:

localhost/folder

همچنین چک کنید که موقع استارت زدن زمپ نوشته‌هایی که کنار هر کدوم از ماژول‌ها میاد (دیتابیس، هاست و...) سبز رنگ باشه.

یه چیز دیگه‌ای هم که می‌تونه مشکل‌ساز باشه فایل htaccess هست که می‌تونید یکبار کل کدهای داخلش رو پاک کنید و توی قسمت پیوندهای یکتای وردپرس (اگر به ادمین دسترسی دارید) صرفا یکبار روی دکمه‌ی ذخیره کلیک کنید.

لینک به ارسال

سلام . 

از جوابی که دادید مچکر .

ولی تمامی این موارد رو که گفتید چک کردم همش درسته ! 

کل روند بک اپ ! یک فایل زیپ هست که باید اکستراک شه بعد توی فای htdocs کپی شه .. و یک فایل sql هست که باید در phpmyadmin ریخته شه .

در نهایت هم باید ادرسها در php.confing درست شن . 

خوب من همه اینکارا رو می کنم .. اما بازم بالا نمیاد !! خسته ام کرده واقعا !!!! اگر کسی می تونه کمکم کنه ممنون... یک ویدو بگیرید بگید اگر چیزی به غیر از مراحل بالا هست یا عکس بزارید .. چون تقریبا اموزش های سر تا سر وب سایت ها ی مختلف رو رفتم همشون موارد بالا بودن .. اما موفقیت امیز نبوده !

منتظر کمک شما عزیزان هستم . ممنونم.!!

لینک به ارسال
در هم اکنون، mohsen_s گفته است :

سلام . 

از جوابی که دادید مچکر .

ولی تمامی این موارد رو که گفتید چک کردم همش درسته ! 

کل روند بک اپ ! یک فایل زیپ هست که باید اکستراک شه بعد توی فای htdocs کپی شه .. و یک فایل sql هست که باید در phpmyadmin ریخته شه .

در نهایت هم باید ادرسها در php.confing درست شن . 

خوب من همه اینکارا رو می کنم .. اما بازم بالا نمیاد !! خسته ام کرده واقعا !!!! اگر کسی می تونه کمکم کنه ممنون... یک ویدو بگیرید بگید اگر چیزی به غیر از مراحل بالا هست یا عکس بزارید .. چون تقریبا اموزش های سر تا سر وب سایت ها ی مختلف رو رفتم همشون موارد بالا بودن .. اما موفقیت امیز نبوده !

منتظر کمک شما عزیزان هستم . ممنونم.!!

یه پیشنهاد دارم، اول یه فایل html ساده داخل htdocs بریزید (فایل‌های بکاپتون رو هم پاک کنید) ببنید اصن زمپ اون فایل html رو می‌تونه اجرا کنه (از آدرس localhost) اول مشخص بشه مشکل از زمپه یا نه

لینک به ارسال

الان یک ورد پرس خام نصب کردم .. روش . اورده بالا . xxamp مشکل نداره .. مشکل یا اینه که من یک جای اشتباه می کنم .. یا یه جای کار می لنگه که هر چقدرم فک می کنم متوجه اش نمی شم . الان همین الان یه ورد پرس خام روش نصب کردم اورده بالا .. 

لینک به ارسال
در هم اکنون، mohsen_s گفته است :

الان یک ورد پرس خام نصب کردم .. روش . اورده بالا . xxamp مشکل نداره .. مشکل یا اینه که من یک جای اشتباه می کنم .. یا یه جای کار می لنگه که هر چقدرم فک می کنم متوجه اش نمی شم . الان همین الان یه ورد پرس خام روش نصب کردم اورده بالا .. 

این ارور 404 که اول کار گفته معمولا مربوط به htaccess هست، چون تنظیمات وبسرور قبلیتون داخلش ذخیره شده و گاهی با xampp مشکل‌ساز میشه، اون رو یکبار کدهاش رو پاک کردید؟

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، mohsen_s گفته است :

الان کلا بک اپ رو پاک کردم ! دوباره بریزم ؟ 

یه سوال اصلا کلا باید ورد پرس روی زمپ باشه ؟ که بک اپ ریخت ؟ یا نه نیاز نیست ؟همون بک اپ خودش ورد پرس میریزه؟

بله همون بکاپ خودتون رو اکسترکت کنید و برید توی فایل htaccess و کدهای داخلش رو پاک کنید.

در مورد سوال دومتون هم همون بکاپتون (اگر از هاستتون بوده) حاوی فایل‌های وردپرس هست، اما اگر فایل بکاپ رو از جای دیگه‌ای دانلود کردید باید چک کنید داخلش رو.

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، mohsen_s گفته است :

نه بک اپ داخل هاست بوده . اما ورد پرس اصلا نمیاره بالا .. 

خوب کدهای داخلش رو کامل پاک کنم ؟ چیزی اضافه نکنم ؟ 

بله کامل پاک کنید.

بعد از اینکه پاک کردید (اگر سایتتون بالا بیاد) احتمالا لینک‌های مطالبتون همه 404 میشه و برای حلش باید برید توی پنل وردپرس قسمت پیوندهای یکتا.

لینک به ارسال

یه مورد دیگه‌ هم که الان یادم اومد، تغییر آدرس سایت هست، طبیعتا سایت قبلیتون example.com بوده و الان تبدیل شده به localhost که باید این مورد رو داخل phpmyadmin در جدول wp_options فیلد siteurl رو عوض کنید به لوکال هاست

لینک به ارسال

سلام دوباره . از اینکه پی گیری کردید و کمکم کردید ممنونم ..

به لطف خدا درست شد . .

ورد پرس خام ریختم . بعد پوشه حاوی بک اپ رو روی همون ورد پرس خام کپی کردم .  

دیتا بیس و فایلی که در xampp بود به یک اسم کردم .. 

بعد sql رو ریختم در php.myadmin .

wp optionam خودش اتوماتیک الان که گفتید چک کردم . خودش به صورت اتوماتیک www.site.ir بود 

اما از همراهی و کمکتون سپاس گزارم ممنون که کمکم کردید .. امید وارم که تو زندگیتون نیاز به کمک کسی پیدا نکنید به لطف خدا ..

یا حق .. دستونم درد نکنه .:wub:

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، mohsen_s گفته است :

سلام دوباره . از اینکه پی گیری کردید و کمکم کردید ممنونم ..

به لطف خدا درست شد . .

ورد پرس خام ریختم . بعد پوشه حاوی بک اپ رو روی همون ورد پرس خام کپی کردم .  

دیتا بیس و فایلی که در xampp بود به یک اسم کردم .. 

بعد sql رو ریختم در php.myadmin .

wp optionam خودش اتوماتیک الان که گفتید چک کردم . خودش به صورت اتوماتیک www.site.ir بود 

اما از همراهی و کمکتون سپاس گزارم ممنون که کمکم کردید .. امید وارم که تو زندگیتون نیاز به کمک کسی پیدا نکنید به لطف خدا ..

یا حق .. دستونم درد نکنه .:wub:

خیلی هم عالی، خوشحالم که مشکلتون حل شد.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...