رفتن به مطلب

ایندکس

mohsen_s

پست های پیشنهاد شده

سلام . وقتون بخیر

بنده یک سایت ورد پرسی درام راه اندازی می کنم . که متوجه سئو شدم . 

البته مطالب رایگانی خوندم و نگاه کردم از اینور اون ور حالا به طور کلی ..

اول فک می کردم که باید سایت از همون اول ایندکس شه .. 

و اون تیک درون خود ورد پرس که توی تنظیمات هست و اجازه نمیده صحفات ایندکس شن رو فعال نکردم . 

سایت در گوکل وب مستر هستش .. 

الان یک سری صحفه هست که وقتی من عبارت site:www.site.com  رو می زنم به عنوان مثال . یک سری صحفه میاد برام که ایندکس شده . 

ایا راهی هست که بشه این صحفات رو پاک کرد ؟ یعنی چیزای که ایندکس شدن بدون اینکه بخوایم چیزی رو از هاست پاک کنیم .. یا اسیبی به سایت اصلی و نوشته ها وارد بشه ؟

دوم اینکه الان بنده با افزونه yoeaseo سعی ک ردم تمامی تیک های مربوط به ایندکس رو بزنم که گوگل ایندکس نکنه ..

البته اون تیک تنظیمات خود ورد پرس هم فعال کردم . 

الان همین کار ها کفایت می کنه ؟ کافیه ؟ از ایندکس شدن در اینده تا زمانی که سایت کامل بشه جلو گیری می کنه ؟ یا حتما باید پسورد بزارم ؟ از دست کاری تو هاست  زیاد خوشم نمیاد می ترسم خراب کاری شه .. یا حتی جای نوشته بود می تونم یک کد به هد سایت اضافه کنم .. اما نمی تونم به تک تک صحفات برم اینکارو کنم ..

فایل robotxt هم نمی خوام . کلا دست کاری هاست نباشه .. ممنون می شم اگه راهی هست راهنمایی کنید ایا همون 2تا گزینه اول که گفتم کافیه ؟ یا حتما باید پسورد هم بزارم ؟ 

ممنون مچکر .

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mohsen_s گفته است :

الان همین کار ها کفایت می کنه ؟ کافیه ؟ از ایندکس شدن در اینده تا زمانی که سایت کامل بشه جلو گیری می کنه ؟

این قسمت رو که خود وردپرس توضیح داده

این برعهدهٔ موتورهای جستجوست که به خواستهٔ شما احترام بگذارند.

در 2 ساعت قبل، mohsen_s گفته است :

یا حتی جای نوشته بود می تونم یک کد به هد سایت اضافه کنم .. اما نمی تونم به تک تک صحفات برم اینکارو کنم ..

شما اون رو فقط به header.php اضافه میکنید نیازی به ویرایش تک تک صفحات نیست

لینک به ارسال

سلام.

ممنون از جوابی که دادین .

پیشنهاد می کنید ؟ کد رو به php اضافه کنم ؟ یا کافیه ؟

برای سوال دومی که پرسیدم پیشنهادی ندارین ؟ 

یک سری صحفه هست که وقتی من عبارت site:www.site.com  رو می زنم به عنوان مثال . یک سری صحفه میاد برام که ایندکس شده .

که چطوری این صحفات رو از بین ببرم بدون اینکه اسیب زده شه به سایت اصلی ؟ یا اصلا مهم نیست ؟ چیز خاصی نیست این موضوع؟ ؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mohsen_s گفته است :

پیشنهاد می کنید ؟ کد رو به php اضافه کنم ؟ یا کافیه ؟

به نظرم همون تیک وردپرس کافیه

در 3 ساعت قبل، mohsen_s گفته است :

بدون اینکه اسیب زده شه به سایت اصلی ؟ یا اصلا مهم نیست ؟ چیز خاصی نیست این موضوع؟ ؟

چه مشکلی میخواد ایجاد کنه ؟! خیر مهم نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...