رفتن به مطلب

با عرض پوزش، شما اجازهٔ دسترسی به این برگه را ندارید.

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید من وارد دیتابیس وردپرس خودم شدم به اشتباه یه چیزی پاک کردم البته فقط یک ستون از جدول پاک کردم بلکه با کل جدول کاری نداشتم جدول یادم نیست چی بود دقیقا بعدش به مشکل با عرض پوزش، شما اجازهٔ دسترسی به این برگه را ندارید. برخوردم افزونه هارو غیرفعال کردم قالب غیرفعال کردم کش پاک کردم با مروگر دیگه برسی کردم مشکل پابرجا هست دسترسی به صفحه wp-admin ندارم و ارور با عرض پوزش، شما اجازهٔ دسترسی به این برگه را ندارید. ولی سایت بدون هیچ مشکلی کار میکنه کمک کنید لطفا که چیکار باید بکنم درضمن فایل .hatcctess رو هم داخلش رو خالی کردم تا مشکل از اونم نباشه الان دوباره وردپرس دانلود کردم و جز پوشه wp-content و فایل کانفیگ همه چی پاک و دوباره وارد کردم مشکل هستش wp-admin/update-core.php این بخش که کامل باز نمیکنه و /wp-admin/upgrade.php وقتی اینجارو باز میکنم میگه  نیاز به به‌روزرسانی نیست پایگاه‌دادهٔ وردپرس شما در حال حاضر به‌روز است!

یکی راهنمایی بکنه که میتونم چیکار بکنم ممنون میشم درضمن سایت برای 4 سال هستش و نمیتونم پاکش کنم البته قبل تغییرات توی دیتابیس با افزونه updraftplus بک اپ گرفته بودم چون پنل باز نمیشه نمیتونم اونم ریستور بکنم راه حل چیه ممنون میشم راهنمایی بکنید

لینک به ارسال

هرروز 1000 تغییر میکنه روی سایت نمیتونیم اینکارو بکنیم ولی اخرین بک اپ updraft رو برگردونیم کافیه الاین سایت درست کردیم بالا اومد ولی میخوایم که بک اپ افزونه updraft برگردونیم که روی گوگل درایور هست و در پوشه updraft قرار داره ولی شناسایی نمیکنه بک اپ های اون پوشه رو نمیدونم چرا

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...