رفتن به مطلب

عدم دسترسی به پیشخوان مدیریت بعد از آپدیت خودکار وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

مشکلی که پیدا کردم دیروز بعد از آپدیت جدید وردپرس، دسترسی به پیشخوان ندارم

افزونه ها و قالب رو غیر فعال کردم درست نشد

حالت دباگ رو فعال کردم این خطا رو میده

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/mashareg/public_html/wp-config.php on line 99

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mashareg/public_html/wp-config.php:99) in /home/mashareg/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1281

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mashareg/public_html/wp-config.php:99) in /home/mashareg/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1284

لینک به ارسال
در 54 دقیقه قبل، Adr گفته است :

سلام

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/mashareg/public_html/wp-config.php on line 99

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mashareg/public_html/wp-config.php:99) in /home/mashareg/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1281

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mashareg/public_html/wp-config.php:99) in /home/mashareg/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1284

خط 99 فایل wp-config.php رو ببین چ مشکلی داره یا کدشو بزار اینجا

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، Adr گفته است :

سلام

سلام

داخل دیتابیس یک حساب جدید برای مدیریت بسازید شاید با اون بتونید وارد بشید

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، Adr گفته است :

سلام

اول یکبار به صورت دستی بروزرسانی رو انجام بدید هم به نسخه قبلی هم نسخه جدید هردو رو امتحان کنید

لینک به ارسال

انجام دادم نشد

با یک اکانت دیگه تونستم وارد بشم ولی خطاهای مذکور (مربوط به فایل کانفیگ) همچنان هست و مشکل ایجاد کرده مثلا جستجوی محصولات و سفارشات رو نمیشه انجام داد1

ویرایش شده توسط Adr
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...