رفتن به مطلب

سفارش سازی صفحه اصلی سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه عزیزان 

بنده میخواستم سایت اصلی سایتم رو به آدرس webbob.ir رو ویرایش کنم یعنی اینکه مثلا مثل الان نباشه که مطالب آخر سایت نشون داده بشه و میخواستم که سکشن بندی کنم صفحه اصلی رو مثلا بنویسم آخرین اخبار و زیرش پست هایی که تو دسته بندی اخبار هستن نشون داده بشن 

و همینطور برای دیگر دسته بندی ها و دو سکشن اضافی به نام مطلب پر بازدید و مطالب اخیر. 

خواهشا راهنمایی بفرمایید که چطور میتونم این کار رو انجام بدم

آدرس سایت webbob.ir 

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۴/۲۳ در 01:56، roham.mpk گفته است :

سلام به همه عزیزان 

بنده میخواستم سایت اصلی سایتم رو به آدرس webbob.ir رو ویرایش کنم یعنی اینکه مثلا مثل الان نباشه که مطالب آخر سایت نشون داده بشه و میخواستم که سکشن بندی کنم صفحه اصلی رو مثلا بنویسم آخرین اخبار و زیرش پست هایی که تو دسته بندی اخبار هستن نشون داده بشن 

و همینطور برای دیگر دسته بندی ها و دو سکشن اضافی به نام مطلب پر بازدید و مطالب اخیر. 

خواهشا راهنمایی بفرمایید که چطور میتونم این کار رو انجام بدم

آدرس سایت webbob.ir 

سلام، اگر قالبتون اختصاصی هست و خودتون برنامه‌نویسی کردید که می‌تونید با استفاده از کوئری‌های وردپرس اینکار رو بکنید، در غیر این‌صورت هم می‌تونید از صفحه‌ساز‌هایی مثل المنتور یا ویژوال کامپوزر استفاده کنید و صفحه اصلی سایتتون رو به دلخواد خودتون طراحی کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...