رفتن به مطلب
زهره

ساختن یک پورتال خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخوام که یک پورتال بسازم واسه یک شرکت معماری که در اون پورتال کاربر پیام هایی که از سمت مدیریت براش ارسال میشه رو ببینه بعد از طرف مدیریت بشه توی پورتال کاربر عکس اپلود کرد و.. میشه با وردپرس ساخت اگه میشه ممنون میشم راهنمایی کنید 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

بنظرم چیزی ک شما میخواد بسیار مشابه به سیستم تیکت هست که در وردپرس هم افزونه هاش موجوده بهرحال شما باید تست کنید که کارتون رو به درستی انجام میده یا خیر، اما خب وردپرس یک سیستم بسیار منعطف هست و تقریبا میتونید هر تغییری رو بسته به نیازتون روش اعمال کنید 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط cajad
      سلام وقت بخیر
      از دوستان عزیز خواهشمندم اگر افزونه ایی با کاربری که شرح خواهم داد میشناسند معرفی کنند مچکرم
      پروفایل کاربری باشه برای اینکه کاربر یا مشتری بتونه روند کاری خودش رو ببینه در چه مرحله ایی هست
      (برای مشتری خودمان پروفایلی درست کنیم و یوزد پسورد بهشون بدیم بصورت غیر حضوری بتونن ببینن کارشون توی چه مرحله ای هست ! )

• توسط m3hrdaad
      با سلام و احترام به همه دوستان خودم
      من یک سوالی دارم که شاید برای خیلی از شماها این موضوع خیلی عجیب و یا پیش پا افتاده باشه. ولی واقعا سوالی هست برام و دوست دارم زودتر برطرفش کنم.
      در بخش «کاربران» وردپرس من وقتی که وارد ویرایش پروفایل یک کاربر میشم، کلی فیلد و بخش وجود داره که من دوست دارم برخی از این فیلدها اصلا نباشن یا غیرفعال باشن. این قسمت هایی که نمیخوام رو میتونید تو تصاویر پیوست ببینید. که به صورت هایلایت مشخص شدن.
      من رو وردپرسم افزونه های دکان و ووکامرس و هم نصب کردم.
      نکته ای که هست اینه که من تمامی فایل ها php سیستم و باز کردم و با ابزار inspect element کد مورد نظر و جستجو کردم ولی موفق نشدم پیدا کنم.
      کسی اینجا میدونه چجوری میشه این بخش ها رو غیرفعال یا حذف کرد؟
      اگر کسی میتونه حتی پولی هم مشکل نداره. پیغام بدید ممنون میشم.

• اضافه کردن...