رفتن به مطلب

قرار دادن ویژگی محصول، بصورت مجزا در صفحه محصول

پست های پیشنهاد شده

با سلام و تشکر از دوستان بابت زمانی که صرف می کنند.

سوالی که دارم اینه: چطور می تونم در صفحه "محصول تکی" به یکی از ویژگی هایی که برای محصولم از پیش تعریف کرده ام و بایگانی آن هم فعال هستش، دسترسی پیدا کنم.

مثلا من برای محصولات فروشگاه ووکامرس خودم یک ویژگی برند-brand رو ایجاد کردم. این ویژگی در کنار سایر ویژگی ها، در جدول مشخصات تکمیلی ظاهر میشه و با کلیک روی مقدار برند، صفحه ی بایگانی هم براش فعال هستش.

حالا من میخوام، ویژگی برند-brand رو خارج جدولم، بصورت مجزا در داخل صفحه ی محصولم دسترسی داشته باشم. به کمک چه کد و توابعی میتونم این دسترسی رو داشته باشم؟

(قصد ندارم از افزونه ای مجزا برای برند استفاده کنم، میخوام ویژگی برندی که ایجاد کردم رو بهش دسترسی داشته باشم)

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال

دوستان گرامی، خودم تا یک حدی پیش بردم این مسئله رو.

الان گیری که کردم اینه: نمیتونم پیوند صفحه ی بایگانی ِ مرتبط به ویژگی رو ایجاد کنم. مثلا فرض کنید، برای ویژگی برند، سامسونگ، نوکیا، شیائومی رو داریم.

این مقادیر رو در صفحه هر محصول تونستم دسترسی پیدا کنم ولی نمی تونم پیوند صفحه ی مرتبط به بایگانی شون ایجاد کنم. نمیدونم از چه تابعی و چه ورودی هایی استفاده کنم براش.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...