رفتن به مطلب

فروش چند فایل در یک محصول

پست های پیشنهاد شده

سلام من می خواهم 10 فایل رو در یک محصول قرار بدم که مشتری بخواد خرید کنه به یکی از 10 فایل دسترسی پیدا کنه و اگه بخواد به بقیه فایل ها دسترسی پیدا کنه دوباره بخره آیا راه حلی هست ؟

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۴/۵ در 12:34، sobhan1234512345 گفته است :

سلام من می خواهم 10 فایل رو در یک محصول قرار بدم که مشتری بخواد خرید کنه به یکی از 10 فایل دسترسی پیدا کنه و اگه بخواد به بقیه فایل ها دسترسی پیدا کنه دوباره بخره آیا راه حلی هست ؟

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید.

نمی‌دونم درست متوجه سوالتون شدم یا نه، اما اگر از ووکامرس استفاده می‌کنید که توی همون صفحه‌ی محصول، توی قسمتی که فایل‌ها رو وارد می‌کنید، یه گزینه‌ی "افزودن فایل" وجود داره که می‌تونید به تعداد دلخواه فایل به یک محصول اضافه کنید و کاربر با خرید اون محصول به تمامی فایل‌ها دسترسی خواهد داشت و می‌تونه دونه‌دونه دانلودشون کنه.

همچنین قسمتی وجود داره که موقع خرید می‌تونید دسترسی به فایل‌ها رو برای مشتری محدود کنید (که بتونه دانلود کنه یا نه) اما نمی‌دونم سیستم اتوماتیک براش وجود داره یا نه.

ویرایش شده توسط فرشاد گوهری
لینک به ارسال
در 53 دقیقه قبل، sobhan1234512345 گفته است :

مثلا یک دوره آموزشی دارای چند جلسه هستش و حالا من می خواهم جلسه های دوره ها را تک تک در یک محصول بفروشم آیا راه حلی هست ؟

این کارو نمیشه با ووکامرس بکنی ولی با افزونه edd میشه این کارو بکنی و برای هر دوره یک قیمت بزاری و لینک پرداخت دوره را در همون پست قرار بدی. اینطوری میتونی هر دوره را جداگانه در یک محصول بفروشی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...