رفتن به مطلب

سیستم فروش محصول توسط مشتری به سایت وردپرس و خرید توسط ادمین یا اپراتور و ثبت در سیستم

پست های پیشنهاد شده

سلام
من به دنبال یک افزونه یا سیستمی در وردپرس هستم که بتواند برای خرید و دریافت مواد از مشتری استفاده کنم و اطلاعات دقیق را در جایی ضبط کنم ، مانند وزن و اطلاعات شخصی که دریافت کرده است و کد رهگیری یا استعلام را ارائه می دهم تا مشتری بتواند فقط مقدار چیزی که فروخته با ببینید و دفعات و لاگ لیستی از موادی که تحویل داده است.اما من اصلاً نیازی به ورود مشتری ندارم ، همه چیز توسط اپراتور مدیر انجام می شود و شما فرض کنید حضوری مواد دریافت میشه و فقط می تونه آنلاین مشاهده کنه.
از طرف دیگر من به سیستمی نیاز دارم که اگر کسی بخواهد این مواد را بصورت حضوری یا آنلاین از ما خریداری کند ، هم بتواند که خوب این بخش کار فروشگاهه
من خیلی تو افزونه های Woocommerce جستجو کردم و با سیستم هایی شبیه multi vendor inventory and multi market روبرو شدم که اینا جزئیات و قابلیت هایی داره که اصلا من نیاز ندارم

مشتری قرار نیست لاگین بشه برای فروش کالاش بلکه توسط اپراتور به صورت حضوری دریافت و ثبت میشه و فقط یک کد تحویلش داده میشه

صرفا اپراتور تحویل میگیره و  ثبت می کنه
اگر نخوام کل سیستم رو برنامه نویسی کنم، کسی افزونه ای مشابه می شناسد؟

برای نمونه نگاهی به افزونه https://wordpress.org/plugins/order-tracking/ انداختم دقیقا کاری رو انجام می ده که نیاز دارم، ولی این افزونه برای اینکار ساخته نشده، من لزوما نمی خوام از دیتا بیس ووکامرس بخونه، دستی توسط اپراتور سفارش ها ثبت میشه و موجودی انبار کم و زیاد بشه ( در صورت فروش حضوری یا آنلاین که فروش حضوریش رو اپراتور تغییر بده)

ممنون میشم اگر کمک کنید

ولی تا اینجا کار فقط smart table ها کار منو راه می ندازه که خب دنبال یک چیزی خیلی پیشرفته تر هستم

یک نمونه مشابه هم ببینم کافی تا بدونم دنبال چه سیستم هایی شبیه باید باشم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...