رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یک سوالی دارم ممنون میشم اگر بتونید کمکم کنید.

من میخوام برای پست های سایتم هر عنوانی که تعریف میکنم اون عنوانو فقط تو صفحه سینگل نشون بده توی صفحه های دیگه مثلا ایندکس یا تگ ها یا سرچ یا... فقط متنی که بصورت اینگلیسی نوشته رو نشون بده.
یه مثال میزنم تا سوالمو دقیقتر بفهمید.
فکر کنید یه سایت برای دانلود فیلم های سینمایی هست و عنوان پست هاش مثلا به این شکله: دانلود فیلم سینمایی "the dark knight 2008" ؛ ببینید داخل عنوانش هم حروف فارسی هست هم حروف انگلیسی هم عدد حالا چجوری میشه فقط حروف انگلیسی رو تو صفحه های غیر از سینگل نشون داد؟
من یکی دوتا سایت دیدم اینجوری بودن.

لینک به ارسال
در 50 دقیقه قبل، Mobin گفته است :

سوالتون خیلی واضح نیست

بیشتر توضیح بدین

فکر کنید یه سایت برای دانلود فیلم های سینمایی هست و عنوان پست هاش مثلا به این شکله: دانلود فیلم سینمایی "the dark knight 2008" ؛ ببینید داخل عنوانش هم حروف فارسی هست هم حروف انگلیسی هم عدد حالا چجوری میشه فقط حروف انگلیسی رو تو صفحه های غیر از سینگل نشون داد؟
من یکی دوتا سایت دیدم اینجوری بودن.
آقا مبین اینجا توضیح دادم دیگه
ببین وقتی میخوام یه پست انتشار بدم تو سایت، میخوام هر چیزی که تو عنوانش نوشتم فقط کلمات انگلیسیشو نشون بده اما توی خود صفحه سینگل کامل نشون بده مثل مثال بالا

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...