رفتن به مطلب

مشکل هدینگ یک سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز.

مشکلی که من دارم اینه که صفحه اصلی سایت من هدینگ 1 نداره. وتوی تمام آنالیزهای سئو این ایراد رو یهم تذکر میده. متاسفانه هیچ سایتی راهنمایی نکرده.

قالب من با ابزارک ساخته شده، یعنی در قسمت ابزارک ها با درگ ان دراب صفحه اصلیم رو ساختم. بخاطر همین موضوع جایی برای هدینگ یک وجود نداره.

یک نفر گفته بود یک ابزارک متنی درست کن و هدینگ یک رو توی اون قرار بده که من نفهمدیک چطوری؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

آیا امکانش هست برگه خانه رو هدینگ یک قرار بدیم، اگر میشه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، honarejang گفته است :

سلام دوستان عزیز.

مشکلی که من دارم اینه که صفحه اصلی سایت من هدینگ 1 نداره. وتوی تمام آنالیزهای سئو این ایراد رو یهم تذکر میده. متاسفانه هیچ سایتی راهنمایی نکرده.

قالب من با ابزارک ساخته شده، یعنی در قسمت ابزارک ها با درگ ان دراب صفحه اصلیم رو ساختم. بخاطر همین موضوع جایی برای هدینگ یک وجود نداره.

یک نفر گفته بود یک ابزارک متنی درست کن و هدینگ یک رو توی اون قرار بده که من نفهمدیک چطوری؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

آیا امکانش هست برگه خانه رو هدینگ یک قرار بدیم، اگر میشه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

سلام

شما خودتون میتونین اضافه کنید

مثال :

<h1> دانلود اهنگ جدید </h1>

این کد رو توی قسمت هدر سایت قرار بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...