رفتن به مطلب

خطای سرچ کنسول گوگل بعد از ایندکس صفحه

unid_user

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

دوستان گرامی، بعد از ایندکس صفحه در سرچ کنسول گوگل خطای زیر نمایش داده شد. چطور باید برطرف شون کنم؟

با تشکر و سپاس

m1.png.57cb2f2dfb9bb62f6bc908c3a510721a.png

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۴/۵ در 10:23، alirezam216 گفته است :

سلام . دسترسی بدید براتون اصلاحش کنم .

راهنمایی کنید خودم انجام میدم.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

دوست عزیز این ارور ها مربوط به اسکیمای صفحه مربوط است اگه از وردپرس استفاده میکنید یک افزونه اسکیما نصب کنید ok میشه. چیشنهادم افزونه اسکیما پروی ابزار وردپرسه چون امروز 50 درصد تخفیف دارن و هم اینکه خودشون تغییرات کد نویسی دادن همه این ارور ها برطرف میشه

لینک به ارسال

اگر قصد خریداری افزونه ای رو داشتید حتما از طریق وبسایت مرجع اقدام کنید و به هیچ وجه فریب سایت هایی که محصولات نال شده رو به عنوان ارجینال برای فروش قرار میدند رو نخورید

افزونه ی رایگانش هم کارتون رو راه میندازه

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۴/۱ در 18:04، unid_user گفته است :

سلام و درود

دوستان گرامی، بعد از ایندکس صفحه در سرچ کنسول گوگل خطای زیر نمایش داده شد. چطور باید برطرف شون کنم؟

با تشکر و سپاس

m1.png.57cb2f2dfb9bb62f6bc908c3a510721a.png

همونطور که اشاره کردن، این ایرادات مربوط به اسکیما هست که خیلی هم پارامتر مهمی هست. چون تخصصی روی این موارد ندارید توصیه میکنم که کلا غیر فعالشون کنید. در ویرگول و انتشارات داده کاوی مطلبی نوشتم که هم میتونید ببینید این مبحث چی هست و هم چطور غیر فعالشون کنید:

https://vrgl.ir/VVn3Y

ویرایش شده توسط asadiy4n
لینک
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...