رفتن به مطلب

آخرین ارسال های مای بی بی در قالب aras وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام عزیزان

خسته نباشید

یه مشکلی برام پیش اومده. امیدوارم شما بتونید کمک کنید

میخواستم ارسال های انجمنم در سایتم نشون داده بشه ولی نمیدونم چجوری باید کدی که گفته شده رو در قالبم بزارم اصلا کدای قالبم کجاس؟؟؟؟ اینایی که تو این سایت گفته شده میتونه رو سایتم ج بده؟

http://community.mybbiran.com/thread-2909.html

اینم از آدرس سایتم

bi5tvxq.com/index/

اگه بتونید کمکم کنید یه دنیاااااااااااااااااااا ممنونتون میشم

لینک به ارسال

درود ;

اول فايل ضميمه رو دانلود كنيد ،

بعد تمام فایلهای داخل پوشه رو داخل یه پوشه بریزین به اسم دلخواه ، مثلا wp-parsi

حالا فولدر wp-parsi رو در شاخه مربوط به پوسته وردپرستون آپلود کنید . مهمه که این شاخه در همون مسیر پوسته فعال وردپرس آپلود بشه .

بعد از آپلود ، فایل last.php موجود درشاخه wp-parsi رو با ادیتور سی پنل یا FTP باز کنید :

مشخصات زیر رو پيدا کنید :

$db_host = "localhost"; // Change this if your MySQL database host is different.
$db_name = "mybb"; // Change this to the name of your database.
$db_user = "root"; // Change this to your database username.
$db_pw = "test"; // Change this to your database password.
$db_pre = "mybb_"; // Tables prefix
$forum_url = "http://www.yoursite.com/forum/"; // Change this to reflect to your forum's URL.
$limit = "20"; // Number of posts displayed.
$txtlimit = "100"; // This is the character limit.

حالا باید مشخصات دیتابیستون رو بهش بدین ..

خط اول هيچ ..

در خط دوم به جای mybb اسم دیتابیس فرومتون رو بنویسید ..

در خط سوم به جای root اسم کاربر متصل به دیتابیس رو

در خط چهارم به جای test پسورد کاربر مورد نظر رو وارد کنید

خط بعدی رو رها کنید

در خط بعد ادرس انجمنتون رو وارد کنید

در خط بعد میتونید تعداد ارسالهای نمایش داده شده رو تغییر بدین که پیش فرضش 20 هست .

و خط بعدی رو هم تغییری ندهید .

فایل رو ذخیره کنید .

به ویرایشگر پوسته در منوی مدیریت وردپرس بريد و هر جایی که میخواین آخرین پستها نشون داده بشه ( index.php ) دستور زیر رو وارد کنید :

<?php include('wp-parsi/last.php') ?>

دقت داشته باشید که فولدر wp-parsi دقیقا باید در شاخه پوسته مورد نظر شما آپلود شده باشه تا این دستور درست کار کنه ....

دقت کنید که اگه ویرایش فایل last.php رو به درستی انجام داده باشید موقعی که در آدرس بار مرورگرتون آدرس این فایل رو وارد می کنید ، باید آخرین ارسالها نمایش داده بشه ... و اگه خطایی داد باید برین این فایل رو مجددا باز کنید و آدرس عکسها و فایل css رو دستی بهش بدین ... ( البته اگه خطا برای دیتابیس نباشه )

ممنون از محمد علي عزيز بابت اين اسكريپت

lastpost-mybb-for wordpress-wp-parsi.zip

لینک به ارسال

من یه افزونه برای خودم قبلن نوشته بودم که وردپرس رو با مای‌بی‌بی ارتباط میداد. اگه پیداش کنم دوباره یه بررسی می کنم کد ها رو و ارائه میدم :)

لینک به ارسال

سلام عزیزان

خسته نباشید

یه مشکلی برام پیش اومده. امیدوارم شما بتونید کمک کنید

میخواستم ارسال های انجمنم در سایتم نشون داده بشه ولی نمیدونم چجوری باید کدی که گفته شده رو در قالبم بزارم اصلا کدای قالبم کجاس؟؟؟؟ اینایی که تو این سایت گفته شده میتونه رو سایتم ج بده؟

http://community.myb...hread-2909.html

اینم از آدرس سایتم

bi5tvxq.com/index/

اگه بتونید کمکم کنید یه دنیاااااااااااااااااااا ممنونتون میشم

آقا به نظر من شما افزونه wordprees ultimate tookit را نصب کنید علاوه بر نشان دادن تمام تایپیکهای تازه انجمن می تونه بحث برانگیزترینها و فهرست دلخواه . کاربران آنلاین با مشاهده عکس پروفایلی و.... را به قابلیت سایت شما اضافه کنه. من تا حالا افزونه ای به این خوبی تو وردپرس ندیدم.

لینک به ارسال

Saeed Fard عزیز...ممنونم بابت راهنماییتون ولی نمیتونم این کدارو پیدا کنم....یعنی کد آخری رو نمیدونم کجا باید بزارم..این قالبم که ماشالله

javad abbasi مرسی اینم یه امتحانی میکنم...خدا کنه ج بده

Vahid منتظریم :wub:

لینک به ارسال

یعنی کد آخری رو نمیدونم کجا باید بزارم..این قالبم که ماشالله

كد رو بايد در جايي كه ميخوايد بلاك مربوط به آخرين ارسال‌ها نمايش داده بشه قرار بديد (اين كد فقط آخرين ارسالي‌هارو فراخواني ميكنه ) ، براي مثال در بالاي پست اول سايتتون ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

كد رو بايد در جايي كه ميخوايد بلاك مربوط به آخرين ارسال‌ها نمايش داده بشه قرار بديد (اين كد فقط آخرين ارسالي‌هارو فراخواني ميكنه ) ، براي مثال در بالاي پست اول سايتتون ..

موفق باشيد ../.

مرسی ولی کداش کجاس؟؟؟ (راسی من وردپرسم انگلیسی هستش برا همین انیهمه گیج ویجی میزنم)

لینک به ارسال

دوست عزيز كد

<?php include('wp-parsi/last.php') ?>

براي فراخواني محل قرار گيري آخرين ارسالي‌هاي انجمنتون هستش ، بعد از اينكه اسكريپت رو نصب و اطلاعات ديتابيس رو طبق آموزشي كه دادم توش قرار داديد وكاراش رو انجام داديد ،،

به ويرايش‌گر پوسته‌تون توي پيشخوان وردپرس بريد و فايل Index.php رو باز كنيد و حالا اين كد رو در هر جايي كه دوست داريد آخرين مطالب نمايش داده بشه قرار بديد و بعد ذخيره كنيد ..

به ساده‌ترين شكل ممكن توضيح دادم ..

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

خیلی خیلی ممنونم..... :wub: ببخشید اینهمه دردسر درست کردم

من یه تاپیک دیگه میدم. اگه بتونید کمکم کنید و مشکلم حل شه همه ی کارایی که گفتین رو روش پیاده میکنم :rolleyes::wub::);)

تبدیل وردپرس انگلیسی به فارسی

http://forum.wp-pars...B1%D8%B3%DB%8C/

خیلی خیلی ممنونم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...