رفتن به مطلب

تغییر مسیر سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک مشکل داشتم تو سایتم به ادرس webbob.ir که وقتی مثلا یه نفر یه چیزی رو تو گوگل سرچ میکنه و مطالب سایت من به عنوان نتیجه براش میاد دقیقا نمیره تو صفحه اون مطلب و وارد صفحه اصلی میشه و در ضمن عنوان اون نتیجه عنوان سایت هستش نه مطلب سایت من چجوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، roham.mpk گفته است :

سلام من یک مشکل داشتم تو سایتم به ادرس webbob.ir که وقتی مثلا یه نفر یه چیزی رو تو گوگل سرچ میکنه و مطالب سایت من به عنوان نتیجه براش میاد دقیقا نمیره تو صفحه اون مطلب و وارد صفحه اصلی میشه و در ضمن عنوان اون نتیجه عنوان سایت هستش نه مطلب سایت من چجوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟

چک کردم مشکلی نداره

مستقیم میره توی مطلب

لینک به ارسال

منظور من اینه که مثلا تو گول سرچ میکنیم   Xiaomi Mi Band 5 با امکاناتی ویژه منتشر خواهد شد!   بعد مثلا سایت من رو تو نتایج میاره اما به جای عنوان مطلب عنوان سایته و وقت ی روش کلیک میکنم میره تو صفحه اصلی من چک کردم اینطوری بود

لینک به ارسال

چیزی که شما میفرمایید دلیلش اینه که در اصل اون پست شما در نتایج اول نیست و یا هنوز ایندکس نشده باید روی سئوی وبسایتتون هم کار کنید

از این مسیر چک کردم لینکها مشکلی ندارن

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، asadiy4n گفته است :

چیزی که شما میفرمایید دلیلش اینه که در اصل اون پست شما در نتایج اول نیست و یا هنوز ایندکس نشده باید روی سئوی وبسایتتون هم کار کنید

از این مسیر چک کردم لینکها مشکلی ندارن

ممنون اما سایت من و تمام مطالبش تا الان ایندکس شدن و فکر نمیکنم مشکل بابت اون باشه

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، roham.mpk گفته است :

ممنون اما سایت من و تمام مطالبش تا الان ایندکس شدن و فکر نمیکنم مشکل بابت اون باشه

دوستمون درست میگن

سایت منم اینطوریه

مطلب جدید میزارم تا قبل از اینکه ایندکس بشه مثلا ادرس یکی از دسته بندیا یا ادرس صفحه اصلی میاد بعد توی متا توضیحاتش اسم اون پست هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...