ninos

سوال در مورد افزونه hotfix

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و خسته نباشید.

من بنا به دلایلی تصمیم دارم از وردپرس قدیمی استفاده کنم ( وردپرس 3 یا 3.1 ) همون طور که می دونین یکی از مشکلات بزرگ این نسخه از وردپرس امنیت پایین اون ها به خاطر گزارش باگ های اونا از سایت وردپرسه من اونطور که در توضیحات افزونه ی hotfix خوندم اینطور متوجه شدم که می شه با استفاده از این افزونه وردپرس های قبلی رو بدون مشکل امنیتی استفاده کرد این درسته؟

WordPress-Releases-Hotfix-0-8.png

صفحه ی افزونه:

http://wordpress.org/extend/plugins/hotfix

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خیر

افزونه فوق بعضی از پچ ها رو داره و خودش هم نوشته که استفاده از این افزونه به معنای آپدیت نکردن تیست.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خیر

افزونه فوق بعضی از پچ ها رو داره و خودش هم نوشته که استفاده از این افزونه به معنای آپدیت نکردن تیست.

ممنون

خوب افزونه ای برای این کار سراغ ندارین؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش افزونه ایی برای اینکار پیدا نمیکنید.

مگر اینکه خودتون باگ لیست ها رو چک کنید و دستی پچ کنید که اصلا پیشنهاد نمیشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط pese
      سلام
      با افزونه کیوفرم quform در سایتم فرم زدم اطلاعات توسط کارفرمایان و کارجویان در سایتم توسط فرم ثبت می شود.
      حالا من پایگاه داده ام رکوردهاش خیلی زیاد شده برای پیدا کردن کارفرما باید فرمی درست کنم تا از طریق کد ملی و یا نام و یا تلفن بتوانم به مشخصات کامل آن کارفرما سریع دسترسی داشته باشم.
      افزونه کیو فرم آیا فقط اطلاعات را فقط ارسال می کنه به دیتابیس من ؟؟؟؟ آیا نمی شه فرمی را با همان نوشت که بتوانم اطلاعاتی را از پایگاه داده استخراج کنم اگر می شه لطفا راهنمایی کنید .
      عکس و توضیحات کامل باشه
    • توسط zuhair
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضا
      دوستان بنده به یه مشکلی برخوردم اونم اینکه یه پلاکینی دارم که میخوام از پایگاه داده (sql) با شرط روی فیلد تاریخ جستجو کنم و نتایج رو تو جدول نشون بدم.
      مشکل من اینجاست که از تاریخ 1901/12/15 به بعد رو میتونم بخونم و اطلاعات رو بگیرم ، ولی قبل اون تاریخ هرچی بخوام بخونم از تو پایگاه داده برام تاریخ 1970/01/01 ست میکنه و نتایج اون رو برمیگردونه . مثلا اگر بخوام تاریخ  1398/10/29 یاحتی تاریخ 1901/12/14  رو شرط بزارم خودکار تاریخ رو 1970/01/01 ست میکنه و نتایج رو براساس (1970/01/01) نشون میده. 
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
      با تشکر 
    • توسط Arashz1
      سایت ارتباط اولیه رو خیلی کند انجام میده و واقعا همه کار کردم اما مشکل برطرف نشده اگر می تونید راهنمای کنید ممنون قالب سایت اوادا پرو شاپ  بوده و مشکل از همین قالب است اما هر کاری می کنم مشکل همچنان پا بر جاست .
      cdn و dns هم از اروان ابر گرفتم اما باز مشکل پا بر جا
      domin: Noavarco.com

• توسط taha0
      با سلام خدمت دوستان ... من میخوام یه سایت طراحی کنم که بتونم پست های اینستاگرام رو قابل خرید کنم .. یه جورایی برپایه فروشگاه اینستاگرامی ... فیدش رو به ووکامرس متصل کنم و نیاز به دوباره پست کردن محصولات توی ووکامرس نباشه .. و  همینطور داخل سایت وقتی کسی روی فید اون پست کلیک میکنه بتونه قابلیت خرید و ... داشته باشه ... به نحوی شخس داره پست رو میخره ولی درواقع همون محصول هستش (تصویر محصول پست شده رو میبینه) ...
      دوستان اگه بتونند راهنمایی کننند پیشاپیش ممنونم .. بدرود
    • توسط armin19901369
       با سلام و احترام
      یک وبسایت بر مبنای وردپرس دارم. پروژه در رابطه با ارتقا افزونه های وردپرسی هست و شامل دو قسمت زیر هست:
      ۱-در وبسایت از سیستم امتیازدهی با افزونه mycred رو دارم. هوک های پیش فرض افزونه شامل گراویتی فرم هست و بر مبنای پر کردن هر فرم به کاربر امتیاز میده.
      بعد از پر کردن فرم ها با استفاده از افزونه گراویتی فلو روندهایی برای فرم ها انجام میشه. می خوام یه هوک توی mycred تعریف بشه که در صورتی که یک روند برای فرم انجام شد به کاربر امتیاز بده. یعنی یه هوک برای گراویتی فلو تو mycred تعریف بشه.
      ۲-. افزونه mycred برای referal هایی که منجر به ثبت نام کاربر بشه به کاربر ارجاع دهنده امتیاز میده. این در صورتی کار می کنه که از ثبت نام پیش فرض وردپرس استفاده بشه.ثبت نام در حال حاضر از طریق افزونه digits و با استفاده از شماره موبایل انجام میشه
      می خوام با ثبت نام کاربر از طریق digits هم امتیاز ارجاع داده بشه.
      ممنون میشم هزینه و زمان رو برای انجام هر قسمت پروژه بفرمایید.