رفتن به مطلب

مشکل تنظیم fallback font برای بالارفتن سرعت سایت

taraneh

پست های پیشنهاد شده

سلام

نمیدونم اینجا میشه همچین موضوعی ایجاد کنم یا خیر.

اگر اشتباه هست، ببخشید

اساتید محترم یه راهنمایی فوری نیاز دارم

من دارم روی بالارفتن سرعت یک سایت کار می کنم. قالب سایت porto هست. برای تست سرعت از pagespeed insight استفاده می کنم. یکی از خطاهایی که برای سرعت از من میگیره در مورد بارگذاری فونت های سایت هست(در بخش Ensure text remains visible during webfont load).

سرعت لود فونتها واقعا پایین هست. داخل عکس کاملا قابل مشاهده هستند.

من تمام نکاتی که گفته رو رعایت کردم. هر جا که fontface داشتم مقدار swap برای font-display استفاده کردم. حتی این کد رو به صورت جداگانه هم در بخش css های اضافی هم قرار دادم. اما باز هم جواب نگرفتم.

لطفا راهنماییم کنید

کدهای جای خاصی رو باید تغییر بدم؟

کار خاصی باید انجام بدم که نمیدونستم و انجام ندادم ؟

لطفا راهنماییم کنید.

Untitled.jpg

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، taraneh گفته است :

سلام

نمیدونم اینجا میشه همچین موضوعی ایجاد کنم یا خیر.

اگر اشتباه هست، ببخشید

اساتید محترم یه راهنمایی فوری نیاز دارم

من دارم روی بالارفتن سرعت یک سایت کار می کنم. قالب سایت porto هست. برای تست سرعت از pagespeed insight استفاده می کنم. یکی از خطاهایی که برای سرعت از من میگیره در مورد بارگذاری فونت های سایت هست(در بخش Ensure text remains visible during webfont load).

سرعت لود فونتها واقعا پایین هست. داخل عکس کاملا قابل مشاهده هستند.

من تمام نکاتی که گفته رو رعایت کردم. هر جا که fontface داشتم مقدار swap برای font-display استفاده کردم. حتی این کد رو به صورت جداگانه هم در بخش css های اضافی هم قرار دادم. اما باز هم جواب نگرفتم.

لطفا راهنماییم کنید

کدهای جای خاصی رو باید تغییر بدم؟

کار خاصی باید انجام بدم که نمیدونستم و انجام ندادم ؟

لطفا راهنماییم کنید.

Untitled.jpg

از آنالايز جی تی متريکس استفاده کنيد با جزئيات بيشتر و بهتر و راه حل برای مشکلات سايتتون ميتونيد
بپردازيد

https://gtmetrix.com

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۳/۲۱ در 18:31، damoon_zero گفته است :

از آنالايز جی تی متريکس استفاده کنيد با جزئيات بيشتر و بهتر و راه حل برای مشکلات سايتتون ميتونيد
بپردازيد

https://gtmetrix.com

از این هم استفاده کردم

مشکل الان روی ابزار تست سرعت نیست

مشکل فونت ها رو نمیتونم حل کنم

در صورتیکه هر کاری که گفته شده انجام دادم.

طبق گفته ی گوگل باید در سی اس اس سایت fontface رو ویرایش کنم و font-display رو با مقدار swapبهش اضافه کنم

چون نمیدونستم این کد رو دقیقا به کدوم فایل سی اس اس اضافه کنم، اینکار رو برای همه انجام دادم و حتی داخل سی اس اس های اضافی قالب هم قرارش دادم ولی باز هم جواب نداد.

ممنون میشم بر این اساس راهنماییم کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...