رفتن به مطلب

مشکل بحرانی در سایت php fatal error

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

سایت من از دیروز صبح کل نابود شده . توی پنل مدیریت هر کاری که بکنم یا کانکشن قطع میشه و صفحه سفید میاد یا مینویسه یک خطای مهم در وب سایت شما وجود داشت. . هاست من لینوکس اشتراکیه از ایران سرور و سیستم وردپرس دارم

من چن نمونه از ارور ها رو مینویسم

PHP Fatal error:  Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 32768 bytes) in /home/khodkar1/domains/khodkarsho.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packages/action-scheduler/classes/abstracts/ActionScheduler_Lock.php on line 
PHP Fatal error:  Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 14318368 bytes) in /home/khodkar1/domains/khodkarsho.com/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3107
PHP Fatal error:  Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 2097152 bytes) in /home/khodkar1/domains/khodkarsho.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 708

این خطا ها واسه تمام جاهای سایت پیش میاد . فقط چند نمونشو فرستادم .

هیچ کس نتونسته مشکل رو بفهمه . پشتیبانی سرور هم نمیدونه

آخه یکباره این مشکل بوجود اومده . من بکاپ سایت واسه سه روز پیش رو دوباره نصب کردم . کلا پوشته public_html رو پاک کردم و فول بکاپ رو ریختم

اما همچنان مشکل پابرجاست.

لطفا کمکم کنید که مشکلو حل کنم

ممنونم

ویرایش شده توسط khodkarsho
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، khodkarsho گفته است :

سلام دوستان

سایت من از دیروز صبح کل نابود شده . توی پنل مدیریت هر کاری که بکنم یا کانکشن قطع میشه و صفحه سفید میاد یا مینویسه یک خطای مهم در وب سایت شما وجود داشت. . هاست من لینوکس اشتراکیه از ایران سرور و سیستم وردپرس دارم

PHP Fatal error:  Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 32768 bytes) in /home/khodkar1/domains/khodkarsho.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packages/action-scheduler/classes/abstracts/ActionScheduler_Lock.php on line 

PHP Fatal error:  Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 14318368 bytes) in /home/khodkar1/domains/khodkarsho.com/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3107

PHP Fatal error:  Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 2097152 bytes) in /home/khodkar1/domains/khodkarsho.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 708

آخه یکباره این مشکل بوجود اومده . من بکاپ سایت واسه سه روز پیش رو دوباره نصب کردم . کلا پوشته public_html رو پاک کردم و فول بکاپ رو ریختم

ممنونم

با پشتیبانی هاستتون تماس بگیرید.

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، khodkarsho گفته است :

سلام دوستان

ممنونم

کانفيگ PHP مشکل داره ! يا با هاست تماس بگيريد يا اگه اجازه تغيير تنظيمات PHP به شما داده شده
Memory allocated رو ببينيد چقدر هست ! وارد قسمت تنظيمات PHP از هاست بشيد و تنظيمات PHP رو چک کنيد

PHP Fatal error:  Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 32768 bytes

اين يعنی برای اجرا شدن اين اسکريپت 32768 بايت حافظه نيازه که با توجه به کانفيگ PHP هاست شما اندازه مجاز از اون مقدار کمتره !
اگه می تونيد و اجازه تغيير اين تنظيمات رو داريد از هاست قسمت PHP اندازه حافظه php رو افزايش بديد !

مثلاً من رو هاست خودم قسمت PHP رو نشون ميدم که چطوری تغيير بديد ...

که اينجا من حافظه اختصاص داده شده رو گذاشتم روی 256 مگابايت

Screenshot_16.png

Screenshot_17.png

Screenshot_18.png

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، khodkarsho گفته است :

پشتیبانی میگه محدودیتی از سمت سرور نیست

اصا موندم چی کنم

پيام خطا واضحه دوست من ! توضيح دادم در جواب شما !!

ویرایش شده توسط damoon_zero
لینک به ارسال

برای PHP حافظه کمی اختصاص داده شده که نياز اسکريپت رو برای اجرا براورده نمی کنه

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، khodkarsho گفته است :

آخه چطور میشه که یکباره این اتفاق بیوفته ؟

دلیل خاصی داره ؟

از منابع سرور بیش از حد استفاده شده که محدودیت گذاشتن ؟

شايد کانفيگ PHP عوض شده توسط هاستينگ کمپانی مثلاً يا اگه کسی دسترسی داشته باشه تغييرات داده توی تنظيمات PHp داده باشه
شما خودت چک کن ببين تنظيمات PHP از پنل خودت چطوريه ! ميتونی عکسش هم اينجا بزاری تا برّسی بشه

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، khodkarsho گفته است :

کلا من دسترسی به کانفیک پی اچ پی و سرور ندارم

دوست عزیز همونطور که بنده و دوست خوبمون عرض کردیم مشکل از سمت هاست هست، پافشاری کنید و بگید دوباره بررسی کنند اگر جواب نداد هاستتون رو عوض کنید،

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...