رفتن به مطلب

رفتن به صفحه اشتباه در محصول

social24

پست های پیشنهاد شده

ايشون در پيام خصوصی دسترسی دادن و سايت چک شد !
ايراد يابی يا troubleshoot به شرح زير بود ...

1 ) سعی کردم تم رو عوض کنم ، تم عوض شد ولی ظاهر سايت تغيير نکرد !
2 ) تمام افزونه ها رو غير فعال کردم ! تم ظاهرش رو سايت عوض شد . نتيجه گرفتم صفحه ساز که ممکنه اختلال بوجود آورده باشه
3 ) المنتور رو فعال کردم نسخه معمولی رو ... سايت درست کار می کرد ولی ظاهرش خراب بود ولی محصولات نمايش داده ميشن !

https://zobika.com/product/test/

4 ) المنتور پرو رو فعال کردم و... سايت دچار همون مشکل شد ...

نتيجه گيری: افزونه المنتور پرو عامل اين اختلال هست و لطفاً بفرماييد اين تم و افزونه رو از کجا دانلود کرديد و نصب کرديد
درصورتی که از افزونه و تم های نال شده ! يعنی کرک شده استفاده می کنيد بايد ريسک استفاده از اونا رو هم بپذيريد !
افزونه المنتور پرو ، افزونه پولی هست و اين افزونه اي که شما استفاده می کنيد نال شده هست
من اين افزونه رو غير فعال کردم و مشکل شما حل شد .
ولی چون سايت شما با اين افزونه صفحه ساز ساخته شده در صورتی که اين افزونه کار نکنه ظاهر سايت شما درست نخواهد بود
چون گريد بندی و المنت های صفحه های سايت شما با کلاس های اين افزونه طراحی شدن !

خطرات استفاده از قالب و پلاگین های نال شده در سایت

تزریق مالور یا بدافزار

هک و نفوذ

عدم امکان بروزرسانی

ارسال ایمیل اسپم

جاسوسی اطلاعات

صدمه به سئو سایت

انگیزه های ارائه دهندگان افزونه های نال شده

افزونه ها و قالب های نال شده اکثرا برای افرادی است که نمیتوانند توسط سایت های غیر ایمن شناسایی شوند. سایت هایی که به شما اجازه می دهند افزونه های پرمیوم را به صورت رایگان و نال شده دانلود کنید و حتی اگر این وبسایت ها محبوب باشند، شما نمیتوانید افرادی را که در حال کار در این وبسایت ها هستند،شناسایی کنید.

این ارائه دهندگان ناشناس تمایل دارند کدها و اسکریپت ها را در نسخه های نال شده تزریق کنند. هنگامی که شما از این ماژول ها در سایت خود استفاده می کنید، این کد ها به صورت مخفی فایل ها را آلوده می کنند.

این اسکریپت ها و کدها را برای اجرای تبلیغات خود در سایت شما تزریق می کند. یا آن را با لینک های هرزنامه، پاپ آپ، آگهی ها پر می کنند که همه اینها می تواند سایت شما را به طور ناگهانی از دسترس خارج کند. همچنین باعث می شود که سایت برای بازدیدکنندگان به شدت مزاحم و آزار دهنده  باشد که ممکن است به راحتی  و بی اختیار سایت را ترک کنند.

علاوه بر این، این ارائه دهندگان حتی می توانند اطلاعات شخصی شما مانند نام، شناسه، آدرس ایمیل و اطلاعات بانکی شما را سرقت کنند.

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، damoon_zero گفته است :

ايشون در پيام خصوصی دسترسی دادن و سايت چک شد !
ايراد يابی يا troubleshoot به شرح زير بود ...

1 ) سعی کردم تم رو عوض کنم ، تم عوض شد ولی ظاهر سايت تغيير نکرد !
2 ) تمام افزونه ها رو غير فعال کردم ! تم ظاهرش رو سايت عوض شد . نتيجه گرفتم صفحه ساز که ممکنه اختلال بوجود آورده باشه
3 ) المنتور رو فعال کردم نسخه معمولی رو ... سايت درست کار می کرد ولی ظاهرش خراب بود ولی محصولات نمايش داده ميشن !

https://zobika.com/product/test/

4 ) المنتور پرو رو فعال کردم و... سايت دچار همون مشکل شد ...

نتيجه گيری: افزونه المنتور پرو عامل اين اختلال هست و لطفاً بفرماييد اين تم و افزونه رو از کجا دانلود کرديد و نصب کرديد
درصورتی که از افزونه و تم های نال شده ! يعنی کرک شده استفاده می کنيد بايد ريسک استفاده از اونا رو هم بپذيريد !
افزونه المنتور پرو ، افزونه پولی هست و اين افزونه اي که شما استفاده می کنيد نال شده هست
من اين افزونه رو غير فعال کردم و مشکل شما حل شد .
ولی چون سايت شما با اين افزونه صفحه ساز ساخته شده در صورتی که اين افزونه کار نکنه ظاهر سايت شما درست نخواهد بود
چون گريد بندی و المنت های صفحه های سايت شما با کلاس های اين افزونه طراحی شدن !

خطرات استفاده از قالب و پلاگین های نال شده در سایت

تزریق مالور یا بدافزار

هک و نفوذ

عدم امکان بروزرسانی

ارسال ایمیل اسپم

جاسوسی اطلاعات

صدمه به سئو سایت

انگیزه های ارائه دهندگان افزونه های نال شده

افزونه ها و قالب های نال شده اکثرا برای افرادی است که نمیتوانند توسط سایت های غیر ایمن شناسایی شوند. سایت هایی که به شما اجازه می دهند افزونه های پرمیوم را به صورت رایگان و نال شده دانلود کنید و حتی اگر این وبسایت ها محبوب باشند، شما نمیتوانید افرادی را که در حال کار در این وبسایت ها هستند،شناسایی کنید.

این ارائه دهندگان ناشناس تمایل دارند کدها و اسکریپت ها را در نسخه های نال شده تزریق کنند. هنگامی که شما از این ماژول ها در سایت خود استفاده می کنید، این کد ها به صورت مخفی فایل ها را آلوده می کنند.

این اسکریپت ها و کدها را برای اجرای تبلیغات خود در سایت شما تزریق می کند. یا آن را با لینک های هرزنامه، پاپ آپ، آگهی ها پر می کنند که همه اینها می تواند سایت شما را به طور ناگهانی از دسترس خارج کند. همچنین باعث می شود که سایت برای بازدیدکنندگان به شدت مزاحم و آزار دهنده  باشد که ممکن است به راحتی  و بی اختیار سایت را ترک کنند.

علاوه بر این، این ارائه دهندگان حتی می توانند اطلاعات شخصی شما مانند نام، شناسه، آدرس ایمیل و اطلاعات بانکی شما را سرقت کنند.

ممنونم از این که وقت گذاشتید و دارید کمک میکنید
افزونه رو از سایت المنتور فارسی خریداری کردم. 
Elementorfa.ir

البته برای سایت دیگه ای استفاده کردم و نمیدونم محدودیت استفاده داره یا خیر
دامنه و هاست رو از نیم‌چیپ گرفتم و قالب یه قالب رایگان هست که از پیشخوان وردپرس گرفتم و نصب کردم.
مشکلات استفاده از افزونه و قالب نال شده رو میدونم و خب درگیرش بودم قبلن.
استفاده از یک افزونه خریداری شده برای چند تا سایت مشکل ایجاد میکنه؟(هر چند استفاده کردم و این اولین باره این اتفاق میفته)

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، social24 گفته است :

ممنونم از این که وقت گذاشتید و دارید کمک میکنید
افزونه رو از سایت المنتور فارسی خریداری کردم. 
Elementorfa.ir

البته برای سایت دیگه ای استفاده کردم و نمیدونم محدودیت استفاده داره یا خیر
دامنه و هاست رو از نیم‌چیپ گرفتم و قالب یه قالب رایگان هست که از پیشخوان وردپرس گرفتم و نصب کردم.
مشکلات استفاده از افزونه و قالب نال شده رو میدونم و خب درگیرش بودم قبلن.
استفاده از یک افزونه خریداری شده برای چند تا سایت مشکل ایجاد میکنه؟(هر چند استفاده کردم و این اولین باره این اتفاق میفته)

المنتور رو پاک کنيد و دوباره نصب کنيد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...