رفتن به مطلب

هدایت شدن پست ها به صفحه نامربوط

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چند وقتی است که در سایت من مشکلی بوجود آمده و آن اینکه در صفحه اصلی سایت همه چیز اوکی هست اما هنگامی که روی ادامه مطلب کلیک کنیم پست وارد صفحه ای می شود که حاوی مطالب انگلیسی و بدون قالب می باشد که تصویر آنرا ضمیمه میکنم.

کسی تا بحال با چنین مشکلی برخورده است؟

aaaa.PNG

لینک به ارسال
در 45 دقیقه قبل، karimi گفته است :

درود بر شما

فکر کنم از قالب نال شده استفاده می کنید. لینک مربوط به ادامه مطلب رو چک کنید. البته قالب رو هم یک اسکن کلی کنید.

قالب نال شده چیه؟

لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، hamrazdesign گفته است :

وقت بخیر

توی هاست فایل single.php رو پیدا کنید و سپس ادیت کنین و محتوای داخلیشو پاک کنین و از فایل اصلی قالب (قالبی که قبلا خریداری کردین یا دانلود کردین) محتوای فایل single.php رو ازش کپی کنین و در سایت خود آپلود کنین

اگر موردی بود بفرمایید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

من هاست رو نگاه کردم توی پوشه قالب فایل single.php نداشت ، الان خودم درست کردم ولی بازم همون حالت هست، اطلاعات هاست رو تو پیغام خصوصی براتون میفرستم بی زحمت چک کنید

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۳/۱۲ در 12:16، mortex3000 گفته است :

قالب نال شده چیه؟

همون نسخه غیر رایگان اسکریپت، افزونه و یا قالب هست که توسط افرادی و معمولا با اهداف خاصی رایگان در اختیار عموم قرار میدن ( به زبان عامیانه همون دزدی هست ) استفاده ازشون هم اصلا توصیه نمیشه

حالا به احتمال زیاد شما هم دارید از اینطور قالبی استفاده میکنید اگر خیر محتویات فایل single.php رو بذارید تا بررسی شه اگر از اون هم نباشه باید کل قالب چک بشه احتمالا فایل function.php

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۳/۱۳ در 13:42، hamrazdesign گفته است :

قالب سایتتون آلوده شده باید پاکسازی بشه

در صورت نیاز می تونیم واستون انجام بدیم

اگر سوالی بود بپرسید بنده پاسخگو هستم

سلام ممنون ، قالب اولیه رو هم براتون میفرستم

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۳/۱۳ در 13:42، hamrazdesign گفته است :

قالب سایتتون آلوده شده باید پاکسازی بشه

در صورت نیاز می تونیم واستون انجام بدیم

اگر سوالی بود بپرسید بنده پاسخگو هستم

ممنون از کاربر hamrazdesign عزیز، که مشکل منو حل کردند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...