رفتن به مطلب

محصولات متغیر

maofkh

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تو قسمت محصولات ، محصول متغیر تعریف میکنم با یکسری ویژگی ها ، قبلا از بین بعضی این ویژگی ها یکی دوتا رو قیمت میدادم تو صفحه فروشگاهم موقع انتخاب گزینه های قیمت دار و موجود می اومد و خودش فیلدهارو  نسبت به اون گزینه هارو  کم و زیاد میکرد. مثلا من یک کالا با ویژگی مقدار آمپر 10و20و30 ویک ویژگی دیگه سایز 60و70و80 درست کردم. بعد تو قسمت تغییرات ساخت متغیر از تمام ویژگی ها رو زدم اونایی که داشتمو قیمت میزنم اونایی که ندارمو قیمت نمیزنم. قبلا اینجوری بودش خودش تو موجودی اونایی که قیمت داشتو برای انتخاب مشتری میاورد ولی الان همرو میاره.حتی به صورت دستی هم محصولاتو اضافه میکنم این اتفاق میوفته. الان تو عکس سوم این گزینه ها اصلا پاک نمیشن و من اصلا اینارو به وجود نیاوردم. ولی محصولاتی که یک هفته قبل درست کردم اونا این مشکلو ندارن. چه کاری میتونم بکنم. ممنون

1.jpg

2.jpg

3.jpg

ویرایش شده توسط maofkh
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...