رفتن به مطلب

خطای لاگین

پست های پیشنهاد شده

سلام این عکس زمانی که لاگین میشم میاد و صفحه مشکی هستو نمیذاره لاگین بشم اصلا. این خطا رو هم به من میده. من قسمت یوزرها رو هم درست کردم و فقط یک یوزر میتونه به پنل ادمین دسترسی داشته باشه. مشکل کجاست؟

اگر میشه توضیحات خیلی کامل باشه چون یک روزه تقریبا که گیر کردم 

خیلیییی ممنونم

خطا هم اینه

Warning: ini_set() expects exactly 2 parameters, 1 given in C:\Inetpub\vhosts\agora-imbiss.com\httpdocs\wp-config.php on line 66

Notice: Constant WP_DEBUG already defined in C:\Inetpub\vhosts\agora-imbiss.com\httpdocs\wp-config.php on line 67

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in C:\Inetpub\vhosts\agora-imbiss.com\httpdocs\wp-includes\cron.php(15) : eval()'d code on line 1

ddddd.png

ویرایش شده توسط سولماز
یادم رفت خطا رو بنویسم تو نوشته
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

شما داخل config.php تغییری ایجاد کردید ؟

بنظر مياد هک شده ! صفحه لاگين هم دستکاری شده ... agora-imbiss.com

دوستمون آدرس سايتش رو سانسور هم ميکنه !

عکس لوگو وردپرس هم از يجا ديگه يه چيز ديگه  سورس داده شده
کلاً من که فکر ميکنم هک شده !

@سولماز نيازه که شما وردپرس رو دوباره نصب کنی
يا اگه بک آپ داری ، بک آپ رو ريستورکنی و با رعايت نکات امنيتی سايت رو دوباره بالا بياری

+ برای بد افزار ها و کد های مشکوک فايل ها رو برّسی کنيد
+ محدوديت های لازم رو اعمال کنيد
+ کانفيگ امنيتی انجام بديد

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، damoon_zero گفته است :

بنظر مياد هک شده ! صفحه لاگين هم دستکاری شده ... agora-imbiss.com

دوستمون آدرس سايتش رو سانسور هم ميکنه !

عکس لوگو وردپرس هم از يجا ديگه يه چيز ديگه  سورس داده شده
کلاً من که فکر ميکنم هک شده !

@سولماز نيازه که شما وردپرس رو دوباره نصب کنی
يا اگه بک آپ داری ، بک آپ رو ريستورکنی و با رعايت نکات امنيتی سايت رو دوباره بالا بياری

+ برای بد افزار ها و کد های مشکوک فايل ها رو برّسی کنيد
+ محدوديت های لازم رو اعمال کنيد
+ کانفيگ امنيتی انجام بديد

من بکاپ رو زمانی گرفتم که ارور داده بود. بخاطر همین فکر نکنم بکاپ هم تاثیری داشته باشه که دوباره run کنم

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، سولماز گفته است :

من بکاپ رو زمانی گرفتم که ارور داده بود. بخاطر همین فکر نکنم بکاپ هم تاثیری داشته باشه که دوباره run کنم

شما به پشتیبانی هاستتون اطلاع بدید بکاپ 1 هفته پیش رو براتون بندازه همه مشکلاتتون حل میشه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، سولماز گفته است :

ممنونم

حتی اگه بکاپ برگردونيد باز مشکل و حفره امنيتی وجود داره ! حفره وجود داشته که شما هک شديد
حمله ميتونه از سرور انجام شده باشه
ميتونه از سايت شما انجام شده باشه

اگه بک آپ برگردونيد هم از همون جا که حمله شده بهتون دوباره ميتونه بهتون حمله بشه
شما اوّل بايد اين موضوع رو با هاست در ميان بزاريد که اونا سمت خودشون رو چک کنن !
بعد هم که بک آپ رو برگردونيد بايد حفره رو پيدا کنيد و اقدامات امنيتی رو انجام بديد که دوباره هک نشيد !

و بعد از همه اينها بايد برای ايمن کردن سايتتون حتماً اقدام کنيد و اين خيلی مهمه !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...