رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

وقت عزیزان بخیر

ببخشید یه سوال داشتم

من قصد دارم در بخشی از سایت وردپرسی خودم این امکان رو به کاربران سایتم بدم که بیان مثلا کارزار ایجاد کنند و وقتی من تایید کردم اون کارزار منتشر بشه و اونها بتونن با استفاده از لینک اون صفحه به جمع آوری امضا بپردازند.مثل سایت کارزار

خوب برای این بخش من قصد دارم از افزونه گرویتی استفاده کنم.این افزونه رو نصب کردم و خداروشکر در آزمایشی که کردم اون چیزی که من میخوام رو داره

سوال اصلی من اینه که من چطور میتونم این قابلیت رو ایجاد کنم که مثلا افرادی که به اون کمپین پیوستند و یا امضا کردن رو زیر اون فرم لیست کنم؟ مثل این صفحه

ممنون میشم در این زمینه راهنماییم کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط ehsan.wrk
      سلام
      من ستون جدید در جدول wp-users درست کردم و میخوام یک متغیری از گرویتی فرم (مثلا فیلد شماره 5 از فرم شماره 2) رو بعد از ثبت به مشخصات کاربر بفرستم (پروفایل کاربر رو بروز کنم)
      فیلد جدید رو توی پروفایل ساختم و میشه ویرایشش کرد فقط مشکل به روزرسانی از گرویتی فرم رو دارم
      کسی میتونه کمکم کنه؟

• توسط ehsan.wrk
      سلام
      من میخوام توی فرمی اطلاعات جند نفر رو بگیرم مثل نام، نام خانوادگی و کد ملی و شماره تماس
      برای اینکار باید از فیلد لیست استفاده کنم چون تعدادشون مشخص نیست
      و مشکل من اعتبارسنجی کد ملی در فیلد لیست هست
      کسی میدونه چطور میشه اینکار رو انجام داد؟

• اضافه کردن...