رفتن به مطلب

مشکل نمایش ندادن عنوان سایت

afoli

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتتون بخیر.

من قالب فروشگاهی سیگما رو روی سایتم نصب کردم، تنها مشکلی که داره اینه که الگوریتم عنوان تمامی صفحات سایت ثابته!

من پلاگین یواست سئو پریمیوم رو نصب کردم ولی عنوانی که داخل پلاگین تنظیم میکنم رو نشون نمیده و عنوان پیشفرض قالب رو نشون میده.

بعنوان مثال اگه من یه صفحه به اسم دانلودها داشته باشم، عنوان یا title اون صفحه اسم سایت: دانلودها هستش و من میخوام این رو با تنظیمات یواست تغییر بدم.

این مورد خیلی ضروریه چون جلوی ورودی سئوی گوگل سایتم رو هم گرفته و گوگل سئوی سایتم رو که قوی کردم رو تشخیص نمیده، لطفا اگه کسی آگاهی داره راهنمایی کنه.

ممنون میشم اگه قطعه کد تغییر عنوان به تنظیمات یواست رو بصورت کلی بگید که داخل سفارشی سازی وردپرس وارد کنم.

باتشکر و سپاس

لینک به ارسال

این کد رو به function.php قالبتون اضافه کنید و کدهای قبل از head داخل header.php قالبتون رو هم بذارید شاید ایراد از اونجا باشه

/*
 * Let WordPress manage the document title.
 * By adding theme support, we declare that this theme does not use a
 * hard-coded <title> tag in the document head, and expect WordPress to
 * provide it for us.
 */
add_theme_support( 'title-tag' );

عذرخواهی میکنم بخاطر بهم ریختگی با گوشی ارسال کردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...