رفتن به مطلب
estedadrap

ایجاد کوئری برای نمایش همزمان پست تیپ ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده کوئری میخوام که باهاش بتونم همزمان پست تیپ هایی که ایجاد کردم و پست های خود وردپرس رو نمایش بدم 

post و post_type ها

درواقع میخوام داخل اسلایدری که ایجاد کردم بصورت داینامیک اطلاعات رو بگیرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام

توی کوئری post_type=nam1&nam2 همچین چیزی میشه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

توی کوئری post_type=nam1&nam2 همچین چیزی میشه

تشکر بخاطر اینکه وقت گذاشتی و جواب دادی

من کوئری رو ایجاد کردم

<?php
query_posts(array(
    'orderby' => 'date',
    'order' => 'ASC',
    'posts_per_page' => '4',
    'post_type' => array(  'songs', 'videos','news','playlists' ),

)
);

;?> <?php   while (have_posts()): the_post(); ?>

حالا میخوام یمقدار کاملترش کنم

میخوام به هر پست تیپ دستور بدیم که فقط یک دسته خاص رو نمایش بده که فقط تعداد یک پست از اون کتگوری نمایش داده بشه

با tag_id یا taxonomy فکر کنم بشه اما تسلط کافی برای انجامش ندارم 

لطفا لطف کنید و برام انجامش بدید که واقعا خیلی بهش احتیاج دارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، به یه کوئری برای نمایش اخرین محصولات ووکامرس دارم. لطفا راهنمایی کنید.
      با تشکر و سپاس
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی، یه کوئری برای نمایش دسته ای خاص از محصولات ووکامرس رو میخواستم.
      با تشکر و سپاس
    • توسط mehdi...
      سلام
      تو پی اچ پی مای ادمین کوئری هارا مانیتور میکنم و میخوام لاین اون کوئری را پیدا کنم تو قالب چطوری میتونم
      از ابزار هایی مثل کوئری مانیتور استفاده کردم ولی یک سری کوئری هارا نمیدونم تو چه صفحه ای صدا زده میشه اون کوئری هارا چیکار کنم ؟
    • توسط unid_user
      سلام دوستان
      برای نمایش پست ها در برگه خانه با WP_Query به مشکل خوردم و نمیدونم مشکلش کجاست.
      من یه برگه ساختم با اسم page-home.php و داخلش کد زیر را وارد کردم:
      <?php get_header(); ?> <?php $lastBlog = new WP_Query('type=post&posts_per_page=1'); if( $lastBlog->have_posts() ): while( $lastBlog->have_posts() ): $lastBlog->the_post(); ?> <?php get_template_part('content',get_post_format()); ?> <?php endwhile; endif; wp_reset_postdata(); ?> <?php if (have_posts()): while (have_posts()): the_post(); echo "فرمت این پست هست: " . get_post_format(); ?> <?php get_template_part('content',get_post_format()); ?> <?php endwhile; endif; ?> <?php get_sidebar(); ?> <?php get_footer(); ?> لطفا راهنمایی کنید. ممنون
    • توسط mehdi...
      با سلام
      یک کوئری دیفالت تو صفحه انجام میشه میخواستم بدونم چطوری میشه غیر فعالش کرد
      که ۲۰ مطلب اخر را دریافت میکنه
      تو کد های قالب نیست این کوئری و هسته وردپرس این کوئری را ران میکنه فکر میکنم بخاطر بعضی سایت های بلاگ که در صفحه اصلی اخرین مطالب را نمایش میدند و صفحه بندی دارند این کوئری اتو ران میشه میخواستم بدونم کجاست و چطوری میشه غیرفعالش کرد
      با تشکر

• اضافه کردن...