رفتن به مطلب

افزودن تب ثبت سفارش عمده

alirezabehbahanii

پست های پیشنهاد شده

۱. دوستان سلام. من قصد دارم برای مشتریان خاص وبسایتم بخش ثبت سفارش سریع راه اندازی کنم به این طریق که لیستی از همه محصولات وبسایت در قالب یک تب با عنوان "ثبت سفارش" و در بخش حساب کاربری ووکامرس نشون داده بشه

۲. علاوه بر رول کاستومر یه رول به نام vip توی دیتا بیس تعریف کردم و به کمک افزونه Premmerce Wholesale Pricing for WooCommerce قیمت محصولات رو برای این رول کاربری هم ثبت کردم

حالا وقتی کاربران با رول تعریف شده وارد بشن لیست سریع  همه محصولات با قیمت خاص این رول رو براشون نشون داده بشه

راه حلی هست؟

ممنون

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

سوال این هست که قراره مشتریان خاص چطور تعریف بشن

این مهمتره

لینک به ارسال

سلام.

رول vip تعریف شده برای تعداد محدودی از کاربران هست و میشه دستی رول هر کدوم رو به vip تغییر بدیم منتها امکان انتخاب این رول در هنگام ثبت نام  برای کاربر نیست(یه چیزی شبیه ثبت نام افزونه دکان که امکان انتخاب مشتری بودن یا فروشنده بودن رو داره) و اگه کاربران این رول تعداد بالا بشه به مشکل میخورم

برای سفارش سرریع افزونه YITH Quick Order Forms پیدا کردم منتها هنوز نتونستم به درستی بین تب های داشبورد ووکامرس به عنوان یه تب جاش بدم ..

ممنونم از توجه تون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...