رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد عکس های شاخص

unipaper

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان و اساتید محترم یه سوال داشتم 

من اومدم از سایت اصلی همه چی رو انتقال دامه به سابدامنه حال روی سایت تو سابدامنه داخل پست ها تصاویر شاخص نشون داده نمیشه و خودکار قالب من از تصاویر داخل پست ها جایگزین شاخص کرده

سوالم اینجا بتا توجه به اینکه من در دامنه اصلی از پسوند Webp تو عکس ها استفاده کردم آیا دستوری هست و یا کد هست که به یکباره بتونم در سابدامنه دقیقا همه پست ها را تصاویر شاخصشون را مثل دامنه اصلی کنم 

آیا هست ؟

و اینکه اگه تصویر شاخص درست نشه روی سئو تاثیر منفی دارد یا خیر ؟؟

لینک به ارسال

کسی نمیدونه پاسخ چی هست ؟!

هیچ پلاگینی و حتی خود وردپرس تصاویر شاخص webp  را منتقل نمیکنه راهی نیست دستی اینکارو نکنیم ؟

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به راهنمایی در مورد عکس های شاخص تغییر داده است

سلام

وقتی تغییر دامنه دادید در آدرس هم تغییرات رو ایجاد نکردید؟

اگر تغییر داده باشید باید آدرس ها درست باشه

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب

ببنید اصلا من کاری به تغییر دامنه ندارم 

من اومدم وردپرس را روی ساب دامنه با نام demo1  ایجاد کردم و همه تنظیمات را از ابتدا دارم انجام می دهم تمامی محتوا و رسانه را درون ریزی کردم و همه اومده الا تصاویر wepb

به همین خاطر اومدم از تمامی محتویات پوشه uploads  در دامنه اصلی یه کپی گرفتن انداختم تو سابدامنه در شاخه مورد نظر به همین دلیل تصلویر webp هم به سابدامنه منتقل شدند اما در مطالب نوشته ها در سابدامنه تمامی تصوایر webp اصلانمایش داده نمیشود من دنبال راه کاری هستم تا این معظل بزرگ برطرف بشه 

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

حقیقتش تا بحال به این مشکل برنخوردم

افزونه جت پک دارین؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...