رفتن به مطلب

درخواست افزونه برای سایت ورزشی

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز

من به دنبال راه و یا افزونه ای برای نمایش جدولی مانند سایت http://www.football-tehran.com/ که در ساید بار سمت راست است (برنامه های بازی) میگردم
کلی جستجو کردم ولی نتیجه ای نداشت 

ممنون میشم اگر کسی میتونه کمک کنه

Capture.JPG

لینک به ارسال

اگر منظورتون قالب جدول هست، که جدول رو میتونید با کد های HTML خودتون بسازید نیاز به افزونه نداره ولی برای اطلاعات داخلش فک نکنم افزونه ای وجود داشته باشه، اگر هم هست بنده ازش بی اطلاعم

ویرایش شده توسط alam7o
لینک به ارسال

چیزی که به ذهن من میرسه اینه که شما در هر صورت باید این اطلاعات رو وارد کنید حالا یا از طریق فایل پی اچ پی یا از داخل یک پست من خودم اگر بخوام اینکار رو انجام بدم از طریق زمینه های دلخواه انجام میدم بازم اساتید محترم اگر راه حل معقول تری باشه حتما اطلاع میدن

ویرایش شده توسط alam7o
لینک به ارسال

تاحالا امتحان نکردم ولی فکر کنم ميشه با PHP اطلاعات رو از يجا گرفت اتومات و جدول رو خود PHP تو يه صفحه جدول کنه و بعد اون جدول رو iFrame کنی تو کد HTML که ميخوای بزاری تو سايدبار بجای درست کردن جدول 

طبق روشی که دوستمون alam7o گفتن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...