رفتن به مطلب

یک قالب کامل فارسی برای فروشگاه

OfflineBaz

پست های پیشنهاد شده

در 4 ساعت قبل، OfflineBaz گفته است :

واقعا ممنونم کلمه ای ایمپورتنت  بعد رنگ قرار داده شه یعنی اولیت با این رنگ هست؟ میشه قالب سورس اصلیشو قرار بدم یه چند تغییر دیگه مد نظرمه با کمک شما انجام بدیم؟

important! به اين معنی است که تمام rule های ديگه که برای اون کلاس در خصوص رنگ نوشته شده اند ناديده گرفته بشن و اين Rule برای رنگ اون عنصر در نظر گردفته بشه !

برای تغييرات در سايت شما متأسفانه وقتی ندارم در حال حاضر ولی اگه مايل هستيد برای پشتيبانی وب سايت ميتونم کمکتون کنم
پشتيبانی شامل
برّسی سايت شما
تغييرات
امنيت
ونگهداری سايت

درصورت تمايل پيام خصوصی بديد ... در خدمتم

لینک به ارسال

تو این قسمت کسی میتونه کمکم کنه؟ میخوام تو عکس شماره یک پس زمینه سفید عنوان رو بچسبونم به محصولات و داخل عکس شماره دو هم میخوام فاصله رو زیاد کنم

1.JPG

2.JPG

ویرایش شده توسط OfflineBaz
لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، OfflineBaz گفته است :

تو این قسمت کسی میتونه کمکم کنه؟ میخوام تو عکس شماره یک پس زمینه سفید عنوان رو بچسبونم به محصولات و داخل عکس شماره دو هم میخوام فاصله رو زیاد کنم

1.JPG

2.JPG

حل شد

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام به دوستان عزیز ممنون میشم توی این دوتا سوال کمکم کنید

چطور میتونم قسمت اسلایدر قالب ارکید رو عوض کنم شبیه دیجی کالا کنم مثل عکس شماره یک و چطور بین بلوکهای صفحه بنر قرار بدم مثل عکس شماره دو

1.JPG

2.JPG

ویرایش شده توسط OfflineBaz
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...