رفتن به مطلب
aliasadniya

مشکل در افزونه contact form 7

پست های پیشنهاد شده

با سلام من با افزونه contact form 7 یک فرم تماس با ما طراحی کردم ولی وقتی کد فرم رو تو هر صفحه ای میزارم اعم از نوشته یا برگه؛ زمان نمایش فقط کد رو نمایش میده و خبری از فرم نیست... ممنون میشم راهنماییم کنین 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، aliasadniya گفته است :

با سلام من با افزونه contact form 7 یک فرم تماس با ما طراحی کردم ولی وقتی کد فرم رو تو هر صفحه ای میزارم اعم از نوشته یا برگه؛ زمان نمایش فقط کد رو نمایش میده و خبری از فرم نیست... ممنون میشم راهنماییم کنین 

چطوری کد ميزاريد ؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، damoon_zero گفته است :

چطوری کد ميزاريد ؟

بعد از اینکه فرم رو می‌سازم اون کد فرم رو کپی میکنم و در برگه تماس با ما پیست میکنم ولی در نمایش همون کد رو نمایش میده ...

لینک به ارسال
در در 5/8/2020 at 11:34، aliasadniya گفته است :

بعد از اینکه فرم رو می‌سازم اون کد فرم رو کپی میکنم و در برگه تماس با ما پیست میکنم ولی در نمایش همون کد رو نمایش میده ...

لینک سایت و بفرستید چک کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط pese
      سلام
      با افزونه کیوفرم quform در سایتم فرم زدم اطلاعات توسط کارفرمایان و کارجویان در سایتم توسط فرم ثبت می شود.
      حالا من پایگاه داده ام رکوردهاش خیلی زیاد شده برای پیدا کردن کارفرما باید فرمی درست کنم تا از طریق کد ملی و یا نام و یا تلفن بتوانم به مشخصات کامل آن کارفرما سریع دسترسی داشته باشم.
      افزونه کیو فرم آیا فقط اطلاعات را فقط ارسال می کنه به دیتابیس من ؟؟؟؟ آیا نمی شه فرمی را با همان نوشت که بتوانم اطلاعاتی را از پایگاه داده استخراج کنم اگر می شه لطفا راهنمایی کنید .
      عکس و توضیحات کامل باشه
    • توسط Sa۱۹۹۹eed
      سلام
      من با افزونه contact form 7 فرم تماس میسازم منتهی وقتی توی سایت پیامی رو ارسال میکنم هیچ پیامی به ایمیلم ارسال نمیشه 
      کسی میدونه مشکل از کجاست؟
      تنظیماتشم اینطوری تنظیم کردم :

• توسط parseh
      سلام
      میخواستم بدونم چطور مشکل جی کوئری برای فرم Contact Form 7 را رفع کنم ، هیچکدام از افکتهای نمایشی فرم در سایت من اجرا نمیشه ، از قالب Spacious استفاده میکنم و بدون دستکاری از مخزن گرفتم
      البته روی چند قالب دیگه هم تست کردم همین مشکل هست
      جدیدا ریکپچا هم اجرا نمیشه . ( کدهاش درست از گوگل گرفته شده و در سایت قرار دارد )
      فرم که ارسال میشه به صفحه 404 ریدایرکت میشه ( در آدرس بار مرورگر این گزینه اضافه میشه #wpcf7-f8997-p8708-o1 ) که من با جستجویی که داشتم ظاهرا اشکال در جی کوئری هست.
      به صفحه دلخواه هم که طبق کدی که سازنده داده ریدایرکت نمیشه ( در قسمت ادیشنال کد مربوطه اضافه میشه )

لطفا راهنمایی بفرمایید
      دوستان من میخوام فیلد های Contact Form 7 رو یک خط کنم یعنی نام و نام خانوادگی سمت راست جلوش به صورت خطی پست الکترونیکی ولی نمیدانم چه استایلی نیاز داره که تو CSS اعمال کنم براش.
      این هم بخشی که وجود  داره فرم تماس دمو فرم موجود در سایت بنده

• توسط ali-akbar
      سلام دوستان
      اگه افرونه را مجدد  نصب کنیم یا ی بار فعال و غیر فعال کنیم دیگه کار نمیکنه
      یعنی دکمه ارسال را میزنیم نمایش نمیده که ارسال شد یا نه و یا اینکه فیلد خالی است یا نه
      ولی قبلش درسته و با قالب مشکلی نداره
      تورا خدا یکی بگه چیکار کنیم
  • اضافه کردن...