رفتن به مطلب

مشکل مهم در گوگل وب مستر

unipaper

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 

من یک سوال داشتم ما حدود 5 ماه پیش ازرپورتاژ های اصولی و همچنین از یک سایت تبلیغ متنی کاملا اصولی گرفتیم که سایت خوب و در حوزه مقالات حقوقی بود گرفتم به صورت مستقیم و قرار بر این که دائما تمدید بشه این سایت قبلا در بخش  Top linking sites رتبه بالایی داشت تا اینکه بعد از چند ماه به یک باره در کمال تعجب دیدم هیچ اسمی ازش تو این قیمت نیست 

بعدی رفتم تو بخش  Top linked pages که ببینم اون لینکی که ما قبلا روش کار میکردیم دیدم اون لینک به طور کامل در این لیست نمی باشد اما زمانی که آدرس را inspect any url  بالای جستجو وبمستر که میزنم میگه این آدرس در گوگل نمایه شده و وضعیت خوبی داره 

حدود یک هفته پیش این کلمه بالا پایین شد تو گوگل تا اینکه رسید به صفحه دوم اما الان رفته صفحه چهارم 

به نظرتون چرا این اتفاق افتاده (چرا هیچ نشانه ای از اون آدرس نیست تو وب مستر )

لینک به ارسال

سلام

شاید خود اون سایت مشکلی داره

اسپم شده یا همچین چیزهایی

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۲/۱۸ در 19:16، unipaper گفته است :

سلام دوستان 

من یک سوال داشتم ما حدود 5 ماه پیش ازرپورتاژ های اصولی و همچنین از یک سایت تبلیغ متنی کاملا اصولی گرفتیم که سایت خوب و در حوزه مقالات حقوقی بود گرفتم به صورت مستقیم و قرار بر این که دائما تمدید بشه این سایت قبلا در بخش  Top linking sites رتبه بالایی داشت تا اینکه بعد از چند ماه به یک باره در کمال تعجب دیدم هیچ اسمی ازش تو این قیمت نیست 

بعدی رفتم تو بخش  Top linked pages که ببینم اون لینکی که ما قبلا روش کار میکردیم دیدم اون لینک به طور کامل در این لیست نمی باشد اما زمانی که آدرس را inspect any url  بالای جستجو وبمستر که میزنم میگه این آدرس در گوگل نمایه شده و وضعیت خوبی داره 

حدود یک هفته پیش این کلمه بالا پایین شد تو گوگل تا اینکه رسید به صفحه دوم اما الان رفته صفحه چهارم 

به نظرتون چرا این اتفاق افتاده (چرا هیچ نشانه ای از اون آدرس نیست تو وب مستر )

برو تو moz اطلاعات سایت مقصد رو دربیار 
ببین spam score چنده ؟
احتمال داره که اسپم شده باشه 
یا شاید رقیبات گزارش خرید لینک شمارو دادند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...